+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lenka Kordulová

Klíčová slova: bytový,textil,výroba,prodej,doma,útulně,objednávka

E-mail: info@domautulne.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2009

Popis: Jsme česká firma, která vyrábí i prodává široký sortiment textilního vybavení pro domácnost. Všechny naše výrobky jsou výhradně z českého materiálu a v provedení ze 100% - ní bavlny. Největší část našich výrobků tvoří prostírání, polštáře, potahy na židle, ubrusy, polstrování pro venkovní posezení a ostatní textilní doplňky pro vaši domácnost.

Web: www.domautulne.cz

Další související informace

Vítek oděvy

Textil – Česká výroba kojeneckého, dětského, reklamního textilu, výroba dek, zavinovaček, fusaků, autobagů, chráničů matrací, prostěradel, povlečení - dětská móda.Česká výroba kojeneckého, dětského, reklamního textilu, výroba dek, zavinovaček, fusaků, autobagů, chráničů matrací, prostěradel, povlečení - dětská móda.

Chladničky

Chladničky,chladící displeje,vývoj,výroba – Chladničky, chladiace displeje a všetko, čo je spoločné s chladením. Vývoj a výroba chladničiek, chladených displejov - inovatívnych, užívateľsky prívetivých a cenovo dostupných.Vývoj a výroba chladniček, chlazených displejů.

GD Sportswear

výroba, sportovní potřeby, dresy, vlajky – Jsme výrobce specializující se na výrobu sportovních dresů a vlajek. Tuto činnost provádíme více než 10let. Dlouhodobě působíme na domácím i zahraničním trhu. Naším cílem je poskytnout cenově dostupné výrobky, pro profesionální i amatérské sportovce. Avšak v kvalitě, která odpovídá těm nejnáročnějším požadavkům. K tomu používáme nejmodernější technologie.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.