+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lineární vedení a pohony

Klíčová slova: vodící tyče, kuličková pouzdra, svěrná pouzdra

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2008

Popis: T.E.A. TECHNIK nabízí strojírenské komponenty, lineární vedení a součásti pro pohony a převody. V nabídce jsou vodící tyče, kuličková pouzdra, svěrná pouzdra, rolny, hřídelové klouby a spojky, řetězy, řemenice, trapézové šrouby, kuželové převodovky atd.

Web: www.teatechnik.cz/

Další související informace

Kovářské polotovary, kovářství a zámečnictví

kovářství, kovářské polotovary, kované tyče, ploty – Firma RIK-FER CZ se zabývá prodejem kovářských polotovarů a veškerých potřeb pro kováře a zámečníky. Dále se zabýváme kompletní kovářskou a zámečnickou výrobou zakázek od návrhu až po montáž.

Vše k mobilu

Vše k mobilu, mobil příslušenství, pouzdra, obaly – Potřebujete náhradní díl pro svůj mobilní telefon nebo hledáte nějaké doplňky či příslušenství k mobilním telefonům? U nás je jistě najdete. V nabídce máme např. pouzdra, obaly, baterie a další náhradní díly.

Dveřní posuvná pouzdra

stavební pouzdra, stavební pouzdro – Potřebujete, aby vám ve vašem malém bytě dveře při každém otevření nepřekážely? To vám umožní jedině stavební pouzdro JAP. Je to moderní a účelný způsob, jak skrýt posuvné dveře a zachovat stejný styl interiéru.

Načítání trvalo 0.2094 sekund.