+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lineární vedení a pohony

Klíčová slova: vodící tyče, kuličková pouzdra, svěrná pouzdra

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2008

Popis: T.E.A. TECHNIK nabízí strojírenské komponenty, lineární vedení a součásti pro pohony a převody. V nabídce jsou vodící tyče, kuličková pouzdra, svěrná pouzdra, rolny, hřídelové klouby a spojky, řetězy, řemenice, trapézové šrouby, kuželové převodovky atd.

Web: www.teatechnik.cz/

Další související informace

Stavební pouzdra JAP

stavební pouzdra – Nabízíme jednoduché i dvojité typy stavebních pouzder pro zasouvací dveře. Pouzdro pro zasouvací dveře je vyrobeno z kvalitní oceli a chrání dveře uvnitř zdi. Díky zasouvání do pouzdra lze snadno řešit realizace atypických obytných prostor.

Komplexní řešení pro stav

interiérové dveře, půdní schody, podlahy, pouzdra, – Internetový obchod prodávající pouzdra pro posuvné dveře, půdní schody, podlahy, interiérové dveře, kování a další. Své zákazníky také rádi uvítáme v naší vzorkovně o velikosti 400m2 .

Pouzdra na telefony

belenty, obaly na telefony, pouzdra na tablety – Belenty – nadčasová značka obalů na mobilní telefony a tablety, tašek, dotykových rukavic s důrazem na ty nejmenší detaily. Kvalitní česká ruční výroba a jedinečný styl. Prodáváme pouzdra na telefony Apple, HTC, Samsung a další.

Načítání trvalo 0.0848 sekund.