+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lisovací nástroje

Klíčová slova: lisovací nástroje, lisování plechu

E-mail: konturatools@konturatools.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2009

Popis: Hlavním zaměřením firmy jsou lisovací nástroje a lisování plechu. Nabízíme kompletní zákaznický servis od konstrukce lisovacího nástroje a jeho výroby, včetně doporučení a dodávek vodících a normalizovaných střižných elementů.

Web: www.konturatools.cz









Další související informace

Vývoj strojů, zařízení a

vývoj strojů, vývoj zařízení, lisovací zařízení – Společnost se zaměřuje na řešení zákaznických požadavků a potřeb v oblasti konstrukce a vývoje strojů, zařízení a technologie. Provádíme výzkum, vývoj, projektování, konstruování, výrobu prototypů, montáž včetně uvedení strojů a zařízení do provozu.

Vrtáky a nářadí

vrtáky, nářadí, nástroje, vrtáky do kovu – Pokud hledáte kvalitní vrtáky, nástroje a nářadí, navštivte náš internetový obchod vrtaky-vrbovsky.cz. V naší nabídce naleznete vrtáky do kovu, univerzální vrtáky, elektrické ruční nářadí, řezné, brusné a lamelové kotouče a další nářadí a nástroje.

Dílenské technologie a te

nástroje, lisy, stroje, dílna, dílenská technika – Dodáváme nástroje na ohraňovací lisy Amada-Promecam, Wila-Trumpf, Beyeler, LVD, Safan, Darley, Ermak, Weinbrenner, Durmazlar, Baykal,EHT, CBC a další.V naší nabídce ohraňovacích nástrojů najdete sortiment standardních i speciálních nástrojů, včetně atypických dle přání zákazníka.Dále nabízíme použité stroje a to především vysekávací a ohraňovací lisy.

Načítání trvalo 0.0640 sekund.