+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lisovací nástroje

Klíčová slova: lisovací nástroje, lisování plechu

E-mail: konturatools@konturatools.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2009

Popis: Hlavním zaměřením firmy jsou lisovací nástroje a lisování plechu. Nabízíme kompletní zákaznický servis od konstrukce lisovacího nástroje a jeho výroby, včetně doporučení a dodávek vodících a normalizovaných střižných elementů.

Web: www.konturatools.cz

Další související informace

Kytary a hudební nástroje

hudební nástroje, kytary, baskytary, bicí, klávesy – Na www.muzikant.cz nabízíme široký sortiment hudebních nástrojů a poskytujeme i servis a poradenství v této oblasti. Vybrete si u nás z mnoha druhů kytar, bicích sestav, baskytar, elektrických kláves, hudebních nástrojů pro orchestr i vybavení pro DJ a jevištní vybavení. Pokud jste začínající hudebník nebo muzikant, neváhejte nás navštívit, rádi Vám poradíme při výběru těch správných hudebních nástrojů! Prodáváme kvalitní a osvědčené světové značky hudebních nástrojů, proto ručíme za kvalitu námi nabízeného zboží!

PRONAR - Nářadí, nástroje

nářadí, nástroje, brusivo, měřidla, pronar – Firma PRONAR s.r.o. se od svého vzniku v roce 1998 zabývá prodejem a dodávkou nářadí, nástrojů, brusiva a měřidel pro strojírenské a stavební firmy, živnostníky i soukromé osoby.

Hudební nástroje

dechové nástroje, křídlovky, trumpety, trubky – Výroba a oprava žesťových dechových hudebních nástrojů. Opravujeme dechové nástroje od českých i zahraničních výrobců. Vyrábíme kvalitní křídlovky, trumpety, lesní rohy a příslušenství. Naše výroba je plně ruční.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.