+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lisovací stroje

Klíčová slova: lisovací stroje, lisovací stroj, stroje lisovací,

E-mail: registracedokatalogu@ebrana.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2011

Popis: Společnost Moas cs s.r.o. dodává kvalitní lisovací stroje. Lisovací stroje Mäder pressen se vyznačují tuhostí konstrukce, přesným vedením a nízkou hlučností. Vyberte si lisovací stroje z naší rozmanité nabídky.

Web: www.moas.cz/lisovaci-stroje

Další související informace

Ráj-šití.cz

šicí stroj, šicí stroje, Lucznik, overlocky – V srpnu 2008 jsme otevřeli nový e-shop Ráj-šití.cz se širokým sortimentem potřeb pro šití. Na stránce Raj-siti.cz zakoupíte kvalitní domácí šicí stroje a vyšívací stroje světoznámých značek Lucznik, Brother, Janome, Zetina a další. U nás dále pořídíte overlocky značek Lucznik, Janome, Brother, Bernina a Zetina nebo coverlocky Janome, Brother či Bernina. V naší nabídce jsou i vyšívací stroje, vynikající mandly Ironnette, které usnadní a urychlí domácí žehlení, domácí spotřebiče, příslušenství pro šicí stroje a vyšívací stroje, atp.To ovšem není všechno, co na našem webu najdete. Každý šicí stroj, vyšívací stroj, overlock a coverlock má detailní popis funkcí, služeb, vlastností, technických parametrů a nabízí další informace včetně krátkého popisu stroje a jeho funkcí či užití. O každé značce, jejíž šicí stroje, vyšívací stroje, overlocky a coverlocky nabízíme, si můžete také přečíst článek, který pojednává o její historii, vývoji, současnosti či dalších zajímavostech. V oddílu Informace pro vás jsou také obecná vysvětlení funkcí a významu vlastnictví overlocku, historii šicích strojů, přehledy funkcí pro šicí stroje a overlocky Lucznik, či průběžně doplňovaný Slovník pojmů ze světa šití a šicích strojů.O naše zákazníky se dobře postaráme. Na našem webu je jednoduchá orientace. Položky zboží jsou systematicky roztříděné do kategorií v levém horním menu, na horní vodorovné liště naleznete všechny potřebné informace k prodeji, a v pravém dolním menu naleznete zajímavé články. A nyní se ještě jednou vraťme k hlavní činnosti našeho webu, tedy k prodeji zboží. Každé zboží Vám pošleme až domů, takže můžete v klidu nakupovat v teple domova a po dokončení objednávky se můžete těšit na zboží, které, zastihne-li vás, až domů přinese buď kurýr nebo pošťák. Zboží lze nakoupit i na splátky Cetelem. Zkrátka, Ráj-šití.cz je ráj pro všechny, kteří rádi šijí. Najdete na internetu místo, kde jsou návštěvníci vítanější?

Balící stroje - plnící stroje

Balicí stroje, balicí linky, plnicí linky, plnicí – Výroba a prodej balících strojů. Plnicí stroje, kartonovací stroje, balicí stroje, dávkovače, robotika, detektor kovů - rentgeny, smažící a pečící linky, skupinové balení a dopravníky. Dále dávkovací a kombinační váhy, šnekové a objemové dávkovače.

Hermély - rohože, úklid

rohože, úklidové stroje, čistící stroje, úklidová – Firma Hermély se specializuje na prodej čisticí a úklidové techniky. Nabízí nejen prodej, ale i servis strojů. Součástí nabídky firmy jsou i čistící rohože a produkty určené pro osobní hygienu, úklidová chemie, ochranné a další hygienické pomůcky.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.