+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lisování gramofonových desek

Klíčová slova: Expresní výroba CD, DVD, Blu-Ray, lisování vinylov

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2012

Popis: Vyrábíme vinylové desky již od 250 kusů, gramofonové desky mají vyšší kvalitu zvuku než běžné CD. Ideální dárek pro hudební nadšence nebo pro vaše obchodní partnery. Gramofonové desky mohou mít plnobarevný potisk po celé záznamové ploše.

Web: www.dsg.cz

Další související informace

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Dogway.cz - psí misky

misky pro psy, psí potřeby – Vyrábíme funkční a designově propracované potřeby pro psy z elegantního masivního dřeva V našem sortimentu najdete především zvýšené misky pro psy, které jsou důležité pro správné stravování psa, skříňky na oblečky pro nejmenší psy, skříňky na hračky a věci.

Prodej měřidel a nářadí

měřidla,nástroje,nářadí,stroje,unikov,pilové pásy – Unikov, spol. s r.o. - Zabýváme se prodejem měřících přístrojů, nástrojů, nářadí, strojů pro strojírenskou výrobu a technickým poradenstvím. Nabízené výrobky jsou zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.