+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lisování gramofonových desek

Klíčová slova: Expresní výroba CD, DVD, Blu-Ray, lisování vinylov

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2012

Popis: Vyrábíme vinylové desky již od 250 kusů, gramofonové desky mají vyšší kvalitu zvuku než běžné CD. Ideální dárek pro hudební nadšence nebo pro vaše obchodní partnery. Gramofonové desky mohou mít plnobarevný potisk po celé záznamové ploše.

Web: www.dsg.cz

Další související informace

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Druhy sazeb - plyn

změna dodavatele, dodavatelé plynu, plyn, zemní pl – Elektřina není zadarmo. S tímto faktem se naprostá většina z nás již dávno smířila. Pravidelně tak otevíráme obálky s fakturami za tuto službu, abychom posléze zaslali peníze na účty dodavatelů.

Tesařství pokrývačství

Tesařství, pokrývačství,krovy, střechy, vazby domu – Naše firma provádí tesařství, pokrývačství, vazby domů, krovy, výstavbu nových střech, opravu a rekonstrukci stávajících střech. Dodáme stavební řezivo všech rozměrů do délky dle požadavku zákazníka. Dodané řezivo Vám naimpregnujeme proti houbám, plísním a dřevokazným škůdcům. Impregnace je prováděná máčením řeziva v impregnační vaně.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.