+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lisování gramofonových desek

Klíčová slova: Expresní výroba CD, DVD, Blu-Ray, lisování vinylov

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2012

Popis: Vyrábíme vinylové desky již od 250 kusů, gramofonové desky mají vyšší kvalitu zvuku než běžné CD. Ideální dárek pro hudební nadšence nebo pro vaše obchodní partnery. Gramofonové desky mohou mít plnobarevný potisk po celé záznamové ploše.

Web: www.dsg.cz

Další související informace

Kamerové systémy

kamera, kamery,kamerove systemy, bezpecnostni kame – Společnost SCHTUWNER vyrábí a nabízí bezpečnostní a průmyslové kamery pro kamerové systémy CCTV, DVR digitální záznam obrazu a zvuku přes sít internet, kamery s nočním viděním IR, kamery s maticemi PIXIM, maskované, otočné PTZ, bezdrátové kamery a IP kamery.

Výroba dřevěných násad

výroba dřevěných násad,hrábě,prodej nářadí,krmiva – Firma se zabývá výrobou dřevěných násad a hrábí, velkoobchodním prodejem násad, nářadí a kartáčnických výrobků, prodejem ochranných pomůcek a maloobchodním prodejem nářadí a krmiv pro hospodářská a domácí zvířata.

Prodej měřidel a nářadí

měřidla,nástroje,nářadí,stroje,unikov,pilové pásy – Unikov, spol. s r.o. - Zabýváme se prodejem měřících přístrojů, nástrojů, nářadí, strojů pro strojírenskou výrobu a technickým poradenstvím. Nabízené výrobky jsou zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti.

Načítání trvalo 0.1134 sekund.