+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ložiska a příslušenství

Klíčová slova: ložiska, valivá ložiska, volnoběžná ložiska

E-mail: midolcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2010

Popis: Firma Midol dodává kluzná a valivá ložiska včetně potřebného příslušenství k nim. Sortiment společnosti tvoří také ložiska nerezová či plastová. Dodáváme kvalitní díly a originální valivá, kluzná a lineární ložiska značek FAG, INA a dalších světových značek.

Web: www.midol.cz

Další související informace

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

Prodej pelet z pilin

peletky z pilin,peletky ze slámy,podestýlka,výroba – Firokrpa s.r.o. - Výroba a prodej peletek z pilin a slámy a podestýlek pro domácí chovnou zvěř (králíky, morčata, křečky atd.). Podestýlka je z přírodnho materiálu, vysoce savá, bezprašná a absorbuje pachy.

Ložiska SKF

ložiska, ložiska skf, ložisko – Ložiska SKF si vybojovala ve světě jméno, které je synonymem kvality a výrobku, který "něco vydrží". Nabízíme Vám ložiska SKF za bezkonkurenční ceny. Jsme autorizovaný distributor a prodáváme pouze originální ložiska SKF té nejvyšší kvality.

Načítání trvalo 0.0787 sekund.