+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ložiska a příslušenství

Klíčová slova: ložiska, valivá ložiska, volnoběžná ložiska

E-mail: midolcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2010

Popis: Firma Midol dodává kluzná a valivá ložiska včetně potřebného příslušenství k nim. Sortiment společnosti tvoří také ložiska nerezová či plastová. Dodáváme kvalitní díly a originální valivá, kluzná a lineární ložiska značek FAG, INA a dalších světových značek.

Web: www.midol.cz

Další související informace

Plyn

plyn, porovnání plynu, porovnání, cena plynu, doda – Čím dál více lidí se přiklání k možnosti změnit si dodavatele elektřiny a plynu. Ušetří tak spoustu peněz, které mohou investovat do zcela jiných věcí. Jelikož působí na trhu s energiemi hned několik společností.

Prodej pelet z pilin

peletky z pilin,peletky ze slámy,podestýlka,výroba – Firokrpa s.r.o. - Výroba a prodej peletek z pilin a slámy a podestýlek pro domácí chovnou zvěř (králíky, morčata, křečky atd.). Podestýlka je z přírodnho materiálu, vysoce savá, bezprašná a absorbuje pachy.

kamenictví

kamenictví,kamenná kuchyňská deska,kamenické práce – zpracování umělého a přírodního kamene žula,mramor,pískovec,technistone,kamenné kuchyňské desky, kamenné obklady,kamenné parapety,kamenné dlažby,pečící grilovací kameny,hroby,zahradní architektura,restaurátorské práce,čištění a impragnace kamene

Načítání trvalo 0.0639 sekund.