+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ložiska a příslušenství

Klíčová slova: ložiska, valivá ložiska, volnoběžná ložiska

E-mail: midolcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2010

Popis: Firma Midol dodává kluzná a valivá ložiska včetně potřebného příslušenství k nim. Sortiment společnosti tvoří také ložiska nerezová či plastová. Dodáváme kvalitní díly a originální valivá, kluzná a lineární ložiska značek FAG, INA a dalších světových značek.

Web: www.midol.cz

Další související informace

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

Nejlevnější plyn

zemní plyn, dodavatelé zemního plynu, plyn, poro – Pro většinu lidí je při volbě zdroje energie pro vytápění stále nejdůležitější ekonomické kritérium. Je zřejmé, že různé systémy mají své výhody i nevýhody, ale částka, která nás na faktuře nakonec čeká, je jedním z rozhodujících argumentů.

Tesařství pokrývačství

Tesařství, pokrývačství,krovy, střechy, vazby domu – Naše firma provádí tesařství, pokrývačství, vazby domů, krovy, výstavbu nových střech, opravu a rekonstrukci stávajících střech. Dodáme stavební řezivo všech rozměrů do délky dle požadavku zákazníka. Dodané řezivo Vám naimpregnujeme proti houbám, plísním a dřevokazným škůdcům. Impregnace je prováděná máčením řeziva v impregnační vaně.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.