+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LS kamna s výměníkem a ve

Klíčová slova: teplovzdušná kamna, horkovzdušná kamna, kamna

E-mail: info@ls-kamna.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2010

Popis: Vyrábíme teplovzdušná, horkovzdušná kamna na dřevo s výměníkem a ventilátorem k vytápění dílen, skladů, hal a podobných prostor. Vysoká účinnost 82-87%, Vestavěný výměník tepla s ventilátorem, dvoukomorový systém spalování, úspora paliva 30-40 %.

Web: www.ls-kamna.cz

Další související informace

RS Krby

krbová kamna, krbové vložky, obestavby,kr. mřížky – Prodej kompletního sortimentu ke stavbě krbů. Velkoobchod, maloobchod. Dodáváme krbové obestavby z přírodních kamenů. Kouřovody Bertrams. Krbové vložky Uniflam, Fonte Flamme. Krbová kamna Invicta Novapack, HS Flamingo. Teplovzdušné rozvody. Krbové mřížky. Příslušenství

Sklo pod kamna

sklo pod kamna, sklo pod krbová kamna – Sklomat je výrobce kalených skel pod kamna. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout nejen skla standardní, vybrat si můžete z více jak 250 typů, tak i skla atypická přesně dle vašeho návrhu. Toužíte po kaleném skle na míru pod vaše kamna či před váš krb? Napište nám nebo zavolejte a my vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.

Krbová kamna a krbové vlo

Krbová kamna, krbové vložky, – Nabízíme krbová kamna, krbové vložky, teplovodní krbové vložky a kamna s výměníkem. Dále se zabýváme výstavbou krbů na klíč. V našem širokém sortimentu najdete i krbové obestavby, ventilační systémy a veškerý materiál pro zdárnou stavbu krbů.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.