+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LUČ, s.r.o.

Klíčová slova: nabytek, kuchyne, steny, vestavene, na miru

E-mail: info@luc-sazava.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2010

Popis: Kvalitní nábytek na míru ze dřeva i lamina. Kuchyně, ložnice, vestavěné stěny, celé kanceláře - cokoliv si budete přát. Návrh v 3D při nezávazné objednávce ZDARMA! Naši technici k Vám dojedou, vše změří a navrhnou vám optimální řešení pro Váš dům či byt. Doprava a montáž také ZDARMA! Do vestavěných stěn a kuchyní nabídneme i spotřebiče, máme široký výběr výrobců a typů. Firma sídli v Sázavě u Lanškrouna, působí ale po celé ČR, zejména ve Východních Čechách a na Moravě.

Web: www.luc-sazava.cz/

Další související informace

DŘEVĚNÉ HRAČKY

dřevěné hračky,dětské postýlky,nábytek,houpadla – Vyrábíme kvalitní dřevěné hračky, např.postýlky pro panenky,kolébky,houpačky a houpadla,tahací hračky,vozíky,stavebnice dětské polštářky, a další.Dále vyrábíme dětské postýlky originálního designu .Zboží zasíláme na dobírku.

Josef Tománek, Dřevona

dveře, požární, bezpečnostní, atest, kuchyně, okna – Vyrábíme dveře požární, včtetně atestu, vnitřní, venkovní, vchodové, kuchyně, včetně grafického návrhu, kuchyňské linky, schody, schodiště, plot, obložení, dřevěné, vestavěné skříně, nábytek z lamina, z masivu, stůl, repliky starožitného nábytku, okna

TPV-interier

truhlářství, nábytek, kuchyně, vestavěné skříně – irma TPV-INTERIER se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme především kancelářský a hotelový nábytek, dětský nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, obývací pokoje. Mimo jiné navrhujeme komplexní řešení a design interiérů u komerčních i nekomerčních prostor. Zajišťujeme vybavení provozoven, penzionů a hotelů. Spolupracujeme s vybranými architekty a stavebními firmami.

Načítání trvalo 0.1395 sekund.