+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malíř Alois Sikora

Klíčová slova: Malíř, obrazy, Alois, Sikora, poezie, ilustrace,

E-mail: Janik.Marcel@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2011

Popis: Oficiální portfolio malíře Aloise Sikory. Přehled výtvarných děl, ilustrací, kreseb a poezie umělce. Odhalte kouzlo opravdového kumštu, skrytého v obrazech jedinečného Aloise Sikory, snoubící v sobě estetickou krásu a niterní výpověď každodenního života...

Web: www.aloissikora.cz

Další související informace

Ráj umělců

literatura, básně, básničky, poezie, fotografie – Amatérské umění, umělecký web založený na bázi příspěvků amatérských autorů - literární (básně, úvahy, povídky, citáty, SMSky) a fotografická díla. Každý autor má svoji vlastní záložku, díla lze hodnotit a přidávat k nim komentáře.

Galerie Royal Dux

Royal Dux Bohemia, obrazy, grafika, Pod Smetankou – Prodejní výstava obrazů, grafik a plastik akademických malířů Herberta Kiszy a Renáty Kaiserové. Stálá prodejní expozice figurálního a ozdobného porcelánu Royal Dux Bohemia za garantované nejnižší ceny v ČR. Návštěvu galerie můžete spojit s příjemným posezením v přilehlé staropražské hospůdce a po předchozí domluvě je možná rezervace i pro celé skupiny.

Jaroslav Bártl - obrazy

obrazy, olejomalby, reprodukce, jaroslav bártl – Malování obrazů olejomalbou, reprodukce francouzských zákoutí a výroba starých rámů. Možnost nákupu obrazů a reprodukcí. Galerie dostupných obrazů Jaroslava Bártla a popis jeho techniky, informace o výrobě starých rámů.

Načítání trvalo 0.1120 sekund.