+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masážní a vířivé bazény

Klíčová slova: masážní bazény, vířivé bazény, vířivky, swim spa

E-mail: zdenek.kosina@miton.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2012

Popis: Výroba a prodej kvalitních masážních, vířivých bazénů, venkovních i vnitřních vířivek. Jsme první výrobce akrylátových masážních bazénů v ČR a současně jedním z prvních výrobců v Evropě. Na tuzemském trhu působíme již od roku 1995. Řadu let si udržujeme vedoucí postavení na trhu v oboru masážních bazénů, a to především díky vysoké kvalitě produkce, inovativnímu designu a profesionální zdatnosti. Úspěšně také rozvíjíme exportní aktivity a vlastní vývojovou a designérskou dílnu.

Web: www.usspa.cz

Další související informace

Magiline bazény

bazény, bazén, zastřešení bazénů, bazénová chemie – Nabízíme železobetonové bazény, venkovní i interiérové bazény včetně příslušenství a zastřešení, to vše i formou stavby na klíč. Dále nabízíme bazénovou chemii. Zastupujeme francouzskou firmu Magiline Piscines pro ČR a Slovensko.

Bazény, zastřešení bazénů

bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany, sauny, – Oborový katalog firem vám nabízí bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany, sauny, infrasauny, mimořádné akce nejen na zahradní bazény od předních firem. U nás si vybere z široké nabídky firem opravdu každý.

MORAVA POOL s.r.o.

bazén, bazény, vířivky, zastřešení, – Naše firma se zabývá kompletní realizací bazénových projektů na klíč. Z naší nabídky si můžete vybrat bazény, zastřešení bazénů, lamelové zakrytí bazénů, vířivky - hydromasážní vany, bazénové technologie a příslušenství (od základního provedení až po plně automatické technologie)

Načítání trvalo 3.2555 sekund.