+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masážní a vířivé bazény

Klíčová slova: masážní bazény, vířivé bazény, vířivky, swim spa

E-mail: zdenek.kosina@miton.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2012

Popis: Výroba a prodej kvalitních masážních, vířivých bazénů, venkovních i vnitřních vířivek. Jsme první výrobce akrylátových masážních bazénů v ČR a současně jedním z prvních výrobců v Evropě. Na tuzemském trhu působíme již od roku 1995. Řadu let si udržujeme vedoucí postavení na trhu v oboru masážních bazénů, a to především díky vysoké kvalitě produkce, inovativnímu designu a profesionální zdatnosti. Úspěšně také rozvíjíme exportní aktivity a vlastní vývojovou a designérskou dílnu.

Web: www.usspa.cz

Další související informace

Bazény Morava

Bazény, Morava – Brněnská firma Bazény Morava dodává kvalitní bazény Desjoyaux a bezkolejnicové zastřešení bazénů.Zastřešení bazénů a bazény na klíč vám zprostředkuje firma Bazény Morava, která působí na trhu s bazény již od roku 1994.

Aquamarine Spa

vířivky, wellness, sauny, bazény, výřivky – Vířivé bazény (vířivky, bazény) od Aquamarine Spa se vyznačují precizností a dokonalým designem. Při výrobě výřivek dáváme důraz na komfort našich zákazníků. Vířivky je možné mít umístit do bytu (domácí vířivky) či ven (venkovní vířivky). Vyberte si výřivku podle využití.

MORAVA POOL s.r.o.

bazén, bazény, vířivky, zastřešení, – Naše firma se zabývá kompletní realizací bazénových projektů na klíč. Z naší nabídky si můžete vybrat bazény, zastřešení bazénů, lamelové zakrytí bazénů, vířivky - hydromasážní vany, bazénové technologie a příslušenství (od základního provedení až po plně automatické technologie)

Načítání trvalo 4.0877 sekund.