+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mediapack, spol. s r. o.

Klíčová slova: výroba papírových obalů, kartonové obaly

E-mail: tiskarna@mediapack.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2012

Popis: Vyrábíme papírové obaly na CD a DVD - digipacky, digisleev, pošetky, šubry, boxy. Vyrábíme krabičky na léky, potraviny, kosmetiku, kancelářské potřeby, elektroniku, software apod. Nabízíme polygrafické služby - tisk, laminace, termoražba, sleporažba, výsek, lepení.

Web: www.mediapack.cz

Další související informace

Svět papírových tašek

výroba papírových tašek, papírové tašky, papírová – Výroba a prodej ekologických, ekonomických i luxusních papírových tašek v mnoha druzích, barvách, velikostech a provedeních. Velké množství tašek skladem ihned k dodání. Široká nabídka tašek a obalů na láhev. Dotisk sítotiskem.

OLD STYLE, s.r.o.

Výroba reklamy, velkoplošný tisk, výroba stojanů – Firma založená v roce 1996 zabívající se výrobou reklamy, reklamních předmětů, systémem roll-up, velkoplošným tiskem, výrobou stojanů a stojánků, orientačními systémy, 3D logy, zakázkovou upravou interiérů a doplňky do interiéru.

Výroba plastů

výroba plastů, zpracování plastů – Firma Chemoplast BEC, a.s. se zabývá výrobou a zpracováním plastů, plasty pro automobilový průmysl, výrobou plastových dílů pro průmyslové použití, potiskem a svařováním plastů. Dále výrábí plastové hračky, stavebnicí Cheva nebo společenské hry.

Načítání trvalo 0.0537 sekund.