+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mediapack, spol. s r. o.

Klíčová slova: výroba papírových obalů, kartonové obaly

E-mail: tiskarna@mediapack.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2012

Popis: Vyrábíme papírové obaly na CD a DVD - digipacky, digisleev, pošetky, šubry, boxy. Vyrábíme krabičky na léky, potraviny, kosmetiku, kancelářské potřeby, elektroniku, software apod. Nabízíme polygrafické služby - tisk, laminace, termoražba, sleporažba, výsek, lepení.

Web: www.mediapack.cz

Další související informace

Funny joke

Prison break, Star gate,obrázky, mp3ky, obaly – Stránka obsahující obrázky na plochu,obrázky, mp3ky,aplikace do mobilu obaly na dvd, vtipy a další…Také tu najdete např. inormace o seriálech např. Hvězdná brána (Star gate) nebo Útěk z vězení (Prison break)

Meblik - nábytek

dětský nábytek, výroba nábytku, Meblik, nábytek – Nábytek Meblik je vhodný nejen do pokojíčků malých dětí, ale i větších studentů. Díky jedinečnému designu a provedení je nábytek Meblik pěkný na pohled, navíc plně funkční, nápaditý a splňující přísné podmínky bezpečnosti.

Bednářství Vrtěna

soudky, výroba soudků, bednářství, dubové soudky, – Tento web je o firmě Bednářství Vrtěna, sídlící ve městě Štěpánov nad Svratkou. Jedná se o rodinný podnik s dlouholetou tradicí. Tato firma se specializuje především na výrobu dřevěných a dubových soudků.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.