+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Miroslav Kučera - zlatnic

Klíčová slova: Hradec Králové, zlatnictví, stříbrnictví

E-mail: info@zlatnictvikleopatra.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2008

Popis: Zlatnictví v Hradci Králové prodává zlaté a stříbrné šperky, hodinky a hodiny,broušené sklo, porcelán a cibulák. Ruční výroba, opravy zlata a stříbra, rytecké práce.Veliký výběr prstenů, náušnic, řetízků, náramků a přívěšků.

Web: www.zlatnictvikleopatra.cz

Další související informace

Zubař Hradec Kralove

Zubní ordinace Hradec Králové, Zubař Hradec – Belu stomatologické centrum Hradec Králové je profesionálním centrem stomatologie, ve kterém je pacientům poskytováno komplexní zubní ošetření. Naše zubní ordinace jsou určeny pro pacienty zejména z regionu Hradec Králové. Nabízíme veškerou péči o zuby, provádíme všechny stomatologické výkony, včetně nadstandardních.

Kapsa - úklid a služby

Pardubice, Hradec Králové, úklid, žehlení, nákupy – Jsme malá rodinná firma, která se specializuje na úklid především domácností, ale i malých firem. Domácnostem poskytujeme také další služby, např. žehlení a nákupy do domu. Čistíme koberce, potahy a čalounění extrakcí.Působíme v Hradci Králové, Pardubicích a okolí.

Malby nátěry

malíř pokojů Hradec králové, vymaluj byt – Realizace malířských a natěračských prací, výmalby bytů, domů, firem a nebytových prostor. Nátěry fasád, atik, plochých sřech. Lepení vliesových tapet, zhotovení dekoračních povrchů.Pro malby i nátěry všeho druhu používáme kvalitní barvy podle konkrétních potřeb zákazníka.

Načítání trvalo 2.3374 sekund.