+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Montáž žaluzií

Klíčová slova: prodej, žaluzie, markýzy, rolety, sítě

E-mail: zaluziemontaz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2011

Popis: Profesionální výroba a montáž žaluzií a jiných stínících systémů jako jsou například markýzy, rolety, látkové roletky, okenní a dveřní sítě proti hmyzu a rolovací sítě. Se službami, které Vám nabízíme budete zaručeně spokojeni.

Web: zaluziemontaz.cz/

Další související informace

MOTVOZ CZ s.r.o.

Obalový materiál, big bagy, sítě, motouzy. – Výrobce širokého sortimentu vázacích a obalových materiálů pro zemědělství: mulčovací folie, lana, motouzy, ochranné sítě a plachty, pytle rašlové a síťované, síťovinu na balení sena a slámy, silážovací filoe, plachty a vaky, big bagy. Pro stavebnictví: krycí folie, PP vlákna pro výztužení betonu Fibril´s, sítě lešenářské, ochranné, pro sportovní a hrací zařízení. Pro potravinářství: folie pro spec. účely - papermatch, folie pro automatické balení, zástěry z LDPE. A pro technické využití z materiálů HD-PE, LD-PE, PE, PP, BOPP a materiálů přírodních. Výrobce regranulátu.

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Europalety

palety,europalety,palet,výroba,prodej,výkup,opravy – Firma Martin Plaček - Europal Tůmovka se Zabývá výrobou, prodejem, výkupem, a opravami standardních palet i europalet. Palety splňující nejpřísnější kritéria a normy. Palety za nízké ceny s možností využití množstevních slev! Můžete si vybrat z nabídky nových palet nebo můžete využít možnosti koupit palety již použité, a to v několika jakostních skupinách.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.