+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Montreko

Klíčová slova: Drtiče, Mlýny,Sušárny, Potrubí, Pneumatika

E-mail: montrekocz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2010

Popis: Společnost MONTREKO spol. s r.o. se kromě dílčích a komplexních dodávek technologických celků zabývá i zámečnictvím, výrobou zábradlí, schodišť, oplášťováním hal a ocelovými konstrukcemi. Vše je zaměřeno především na nízké investiční náklady ve spojení s vysokou užitnou hodnotou.

Web: www.montreko.cz

Další související informace

Mobilní drtiče OM, recykl

drtiče, mobilní drtiče, mobilní drtící linky, recy – Mobilní drtící linky OM, drtiče, recyklátory, třídiče kameniva, použité i nové stroje, mobilní drtiče kamene, demolice, drcení asfaltu, betonu, drcení železobetonu. Náš web Vám přináší maximum informací.

Trendplus s.r.o.

drtiče, kuchyně, spotřebič, odpad – Drtiče kuchyňského odpadu – velkoobchod, maloobchod, Velkoobchodní prodej, montáž a servis drtičů kuchyňského odpadu značky ISE. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu. Drtiče nejsou žádný přechych, ale samozřejmost současnosti.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 2.4442 sekund.