+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Montreko

Klíčová slova: Drtiče, Mlýny,Sušárny, Potrubí, Pneumatika

E-mail: montrekocz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2010

Popis: Společnost MONTREKO spol. s r.o. se kromě dílčích a komplexních dodávek technologických celků zabývá i zámečnictvím, výrobou zábradlí, schodišť, oplášťováním hal a ocelovými konstrukcemi. Vše je zaměřeno především na nízké investiční náklady ve spojení s vysokou užitnou hodnotou.

Web: www.montreko.cz

Další související informace

Čištění kanalizace

kanalizace, čištění, odpady, potrubí, revize, – Specializujeme se na: čištění kanalizace a odpadů všech druhů a profilů, revize kanalizace s vyhodnocením, zkoušky těsnosti kanalizace a jímek, stavební opravy kanalizací, sání a vývoz tukových lapolů, kalů a fekálií, prodej dešťových košů a mříží

Kanalizace Blog

kanalizace, blog, čištění, revize, potrubí, odpady – Vše o kanalizaci. Čištění kanalizace, revize kanalizace, čištění odpadů, jak vyčistit ucpané WC, k čemu je revize kanalizace, zkoušky těsnosti, odvoz fekálií a mnoho dalšího o kanalizaci.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.