+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nahrávací studio BeatLife

Klíčová slova: hip hop, studio, records, mastering, mix

E-mail: records@beatlife.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2011

Popis: nahrávací studio Hip Hop Records.BeatLife.cz - komplexní informace o novinkách a službách z oblasti nahrávacího studia, nahrávání hlasu, nahrávání zvuků, mixování, mastering a mnoho dalšího užitečného pro hip hopové hudební interprety...

Web: records.beatlife.cz

Další související informace

Hiphopshopy.cz

Hip Hop Shop, Hip Hop, Hip Hop Shopy, Hip Hop – Zbrusu nový online časopis o hip hop módě a trendy oblečení pro každý den i do klubu. Hip Hop Shopy mapují český trh se specifickou hip hop módou. Ve spolupráci s největšími českými hip hop shopy Vám pomůžeme nahlédnout do zákulisí hip hopového světa. Představíme Vám klasické i nové světové značky jako G-Unit, Ecko, MASS DNM, Endorfina, LRG, Fubu, Nike, adidas, Reebok, Jeepney, Jordan, New Era či Dada. Pravidelně budeme přinášet informace o probíhajících akcích a slevách u vybraných prodejců hip hop oblečení v ČR.

Hip Hop soupravy

Hip Hop, tepláky, mikiny, soupravy – Informační web o kompletech Hip Hop oblečení jako jsou např.teplákové soupravy.V internetovém obchodě je Hip Hop oblečení samozřejmě rozděleno na pánskou a dámskou sekci.Dále zde najdete různá pododdělení jako: Hip Hop bundy, Hip Hop soupravy, Hip Hop kšiltovky a další..

Hip hop, freestyle battle

hip hop, rap,freestyle battle rap,online,radio, – Stránky jsou věnované hip-hopu.Web nabízí články a Novinky o hip hopu, přehrávač rádia hip hop, Chat a nakonec freestyle battle rap, což je doslova slovní bitka. Vše online psaním textů do rýmů, kde se můžeš přidat i ty!

Načítání trvalo 2.7374 sekund.