+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nanotechnologie

Klíčová slova: nano, nanotechnologie, odstranění graffiti

E-mail: cibulka@nano-distribuce.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2012

Popis: Naše firma se zabývá distribucí nano produktů. Nanotechnologií se zabýváme již druhým rokem a máme v ní bohaté zkušenost. Můžeme nabídnout i odstraňování graffitů z většiny druhů povrchů. Následnou ochranu anočásticemi.

Web: www.nano-distribuce.cz/

Další související informace

Studio toplinie

celulitida, vacushape, odstranění celulitidy – Studio toplinie nabízí revoluční metodu při odstraňování tuku a celulitidy. Pomůžeme Vám zlepšit fyzickou kondici, udržet optimální váhu a zlepšit Vaše zdraví. Sestavíme vám jidelníček na míru přímo pro vás!

Antigraffiti

antigraffiti, odstranění graffiti, antigrafiti – Naše společnost vám nabízí pomoc při odstranění grafitů na nežádoucích místech. Mimo samotných přípravků je pro vás připraven servis, který zahrnuje technické poradenství, návrhy ochranných antigrafity systémů, odborný dohled a další.

Úprava a filtrace vody

úprava vody, filtrace vody, odstranění dusičnanů, – Univerzální čistá voda - filtrace vody, úprava vody pro pitné a technické účely, odstranění dusičnanů, odstranění bakterií ve vodě, změkčovací filtry, změkčování vody, železitá voda.Univerzální čistá voda - filtrace vody

Načítání trvalo 0.1070 sekund.