+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nástřiková izolace

Klíčová slova: pěnová izolace, chytrá pěna, zateplení, Sealection

E-mail: solin@dekstav.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2012

Popis: Stříkané izolační pěny HEATLOK SOY® a SEALECTION® 500 jsou díky svým jedinečným vlastnostem nejdokonalejší izolace současnosti a ve všech oblastech tak předčí doposud používané izolační materiály. Kvalitní pnová izolace.

Web: www.nastrikovaizolace.cz

Další související informace

Foukané izolace, zateplen

foukané izolace, foukaná izolace, zateplení, izola – Foukaná tepelná izolace, rychlé efektivní zateplení stropů tepelnou vatou (foukáním), zaměření po celé ČR zdarma, možnost využití programu Zelená úsporám. Foukaná tepelná izolace, rychlé efektivní zateplení stropů tepelnou vatou (foukáním), zaměření po celé ČR zdarma, možnost využití programu Zelená úsporám.

Foukaná izolace stropu a

Izolace, zateplení, foukaná izolace stropu, foukan – Foukaná izolace - minerální, to je Magmarelax! Foukané izolace MAGMARELAX® je nejprodávanější minerální foukaná izolace u nás a to díky vysoké kvalitě, účinnosti a rychlosti zateplení. Foukaná izolace stropu a zateplení střech | MAGMARELAX.cz

INSULATION - zateplení bu

zateplení, izolace, zateplování – Stavební společnost INSULATION se zaměřuje na zateplení bytových a panelových domů, zateplení rodinných domů, zateplení střech. Provádíme rekonstrukce a revitalizace objektů. Zámečnické a klempířské práce, rekonstrukce lodžií a balkonů.

Načítání trvalo 2.7801 sekund.