+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NTS - Šedivý

Klíčová slova: Výroba pracovních oděvů, ochranné oděvy, pracovní

E-mail: nts@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2011

Popis: Naše firma se zabývá výrobou ochranných oděvů a pomůcek. Od jejího vzniku byly hlavním materiálem pro zpracování různé druhy netkaných textilií, časem se k nim však přidaly i textilie tkané. Mnohostranná použitelnost těchto textilií nám dává možnost nabídnout našim zákazníkům širokou paletu výrobků od ochranných oděvů a jejich součástí pro téměř jakékoli prostředí (strojírenský průmysl, potravinářství, zdravotnictví, lakovny, atd.), přes návleky na různé součásti statických i pohybujících se strojů, návleky a přehozy přes automobily, sedačky, pneumatiky, zakonzervované strojní celky, až po zahrádkářské agrotextilie.

Web: www.nts-sedivy.cz

Další související informace

Skútry Krkonoše

skútry, pracovní skútry, sportovní skútry, bazar, – Kvalitní skútry a čtyřkolky od firmy Skútry Krkonoše z Vrchlabí. Zabýváme se prodejem a servisem pracovních skútrů, čtyřkolek a motorů rotax.Skútry Krkonoše nabízí kvalitní skútry, pracovní skútry, sportovní skútry a čtyřkolky.

ochranné pomůcky

pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice, – Internetový obchod s profesionálními ochrannými pomůckami. Profesionální pracovní oděvy, pracovní obuv a ochranné pracovní pomůcky té nejvyšší kvality. Zaručujeme rychlé dodání a ty nejlepší ceny!

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy, pracovní boty, pracovní rukavice – Pracovní oděvy a pracovní obuv, rukavice, ochranné pracovní pomůcky. Pracovní oděvy šité "na míru" pro konečného zákazníka včetně prodeje kompletního sortimentu osobních ochranných prostředků.

Načítání trvalo 3.2237 sekund.