+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NTS - Šedivý

Klíčová slova: Výroba pracovních oděvů, ochranné oděvy, pracovní

E-mail: nts@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2011

Popis: Naše firma se zabývá výrobou ochranných oděvů a pomůcek. Od jejího vzniku byly hlavním materiálem pro zpracování různé druhy netkaných textilií, časem se k nim však přidaly i textilie tkané. Mnohostranná použitelnost těchto textilií nám dává možnost nabídnout našim zákazníkům širokou paletu výrobků od ochranných oděvů a jejich součástí pro téměř jakékoli prostředí (strojírenský průmysl, potravinářství, zdravotnictví, lakovny, atd.), přes návleky na různé součásti statických i pohybujících se strojů, návleky a přehozy přes automobily, sedačky, pneumatiky, zakonzervované strojní celky, až po zahrádkářské agrotextilie.

Web: www.nts-sedivy.cz

Další související informace

Ochranné pracovné pomocky

pracovné odevy, pracovní obuv, – Internetový obchod s ochrannými pracovnými pomůckami. Nájdete u nás pracovnú obuv, pracovné odevy a ďalšie doplnky vrátane ochranných prvkov pre prácu vo výškach. pracovné odevy, pracovní obuv, ochran

Vysokozdvižné plošiny

Pracovní plošiny, montážní plošiny, vysokozdvižné – Firma PlatformSales Europe se zabývá hlavně prodejem a pronájmem pracovních plošin, montážních plošin, vysokozdvižných plošin. Pracovní plošiny, montážní plošiny, vysokozdvižné plošiny. Vysokozdvižné plošiny - Michal Erben.

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy, pracovní boty, pracovní rukavice – Pracovní oděvy a pracovní obuv, rukavice, ochranné pracovní pomůcky. Pracovní oděvy šité "na míru" pro konečného zákazníka včetně prodeje kompletního sortimentu osobních ochranných prostředků.

Načítání trvalo 3.1855 sekund.