+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nýty a nýtovací technika

Klíčová slova: nýty, nýtovací technika, nýtovací matice

E-mail: janak@sovanet.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2008

Popis: Bralo je významným světovým výrobcem kvalitních nýtů a nýtovací techniky. Dodáváme trhací nýty, nýtovací matice a techniku. Sortiment tvoří ocelové i hliníkové nýty, nýtovací kleště a mnohé další. Vyzkoušejte certifikované nýty firmy Bralo i vy!

Web: www.bralo.cz

Další související informace

Control One, s.r.o.

audiovizuální technika, interaktivní tabule – AV-prezentace.cz - dodavatel audiovizuální techniky - projektory, interaktivní tabule, projekční plátna pro prezentace a domácí kino, mikrofony, prezentátorské pomůcky. Návrhy systémů, poradenství, instalace. Záruky, rychlé dodání, 16 let zkušeností.

Brnotherm s.r.o.

regulační, technika, siemens, školení, reulátor – Společnost Brnotherm s.r.o. je Váš partner při úspoře energie. Jsme dodavatelem měřicí a regulační techniky. Poskytujeme školení k montáži regulační techniky Siemens. Prodáváme regulační techniku a k zákazníkům přistupujeme vždy indivduálně.

Komunální vozidla

Komunální technika, Komunální vozidla – Pokud pracujete s komunálními vozidly, pak se obraťte na společnost SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o., která vám zajistí servis a veškeré opravy komunálních nástaveb pro sběr a svoz domovního odpadu, návěsů i přívěsů.

Načítání trvalo 0.0525 sekund.