+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obrábění kovů-Nástrojárna

Klíčová slova: Kovoobrábění, frézování, soustružení, nástrojárna

E-mail: info@metallbearbeitung.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Kovoobrábění Jan Roubík - obrábění kovů a plastů. Třískové obrábění nástrojové a konstrukční oceli, nerezu, hliníku, mědi, mosazi a plastu: Soustružení, frézování, broušení, řezání, vrtání, ... Nástrojárna - výroba nástrojů a přípravků: Svařovací přípravky, lisovací a ohýbací přípravky, montážní přípravky, měřící přípravky a kontrolní šablony. Naši službu Obnova/Renovace k opravám poškozených součástí využívají provozovatelé a opraváři zemědělských, stavebních a těžebních strojů a nákladních automobilů.

Web: www.metallbearbeitung.cz/cz-kovoobrabeni/

Další související informace

Kamerové systémy

kamera, kamery,kamerove systemy, bezpecnostni kame – Společnost SCHTUWNER vyrábí a nabízí bezpečnostní a průmyslové kamery pro kamerové systémy CCTV, DVR digitální záznam obrazu a zvuku přes sít internet, kamery s nočním viděním IR, kamery s maticemi PIXIM, maskované, otočné PTZ, bezdrátové kamery a IP kamery.

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Nábytek Žďár nad Sázavou

výroba, kuchyně, nábytek, – výroba kuchyní, nábytku, vestavěných skříní, ložnic a dětských pokojů. Navhrneme a vyrobíme Vám kancelářský nábytek a vybavení ubytovacích a sportovních zařízení na míru. výroba kuchyní, nábytku, vestavěných skříní, ložnic a dětských pokojů. Navhrneme a vyrobíme Vám kancelářský nábytek a vybavení ubytovacích a sportovních zařízení na míru.

Načítání trvalo 0.1582 sekund.