+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obrábění kovů-Nástrojárna

Klíčová slova: Kovoobrábění, frézování, soustružení, nástrojárna

E-mail: info@metallbearbeitung.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Kovoobrábění Jan Roubík - obrábění kovů a plastů. Třískové obrábění nástrojové a konstrukční oceli, nerezu, hliníku, mědi, mosazi a plastu: Soustružení, frézování, broušení, řezání, vrtání, ... Nástrojárna - výroba nástrojů a přípravků: Svařovací přípravky, lisovací a ohýbací přípravky, montážní přípravky, měřící přípravky a kontrolní šablony. Naši službu Obnova/Renovace k opravám poškozených součástí využívají provozovatelé a opraváři zemědělských, stavebních a těžebních strojů a nákladních automobilů.

Web: www.metallbearbeitung.cz/cz-kovoobrabeni/

Další související informace

EUTECH a.s.

kovýroba, kovoobrábění, soustružení – Mezi hlavní činnosti patří kovovýroba: třískové obrábění kovů, soustružení, frézování, broušení, řezání závitů. Specializujeme se na výrobu dílů pro jemnou mechaniku z automatové oceli a barevných kovů. Dále pronajímáme nebytové, výrobní, skladové a kancelářské prostory. Prodáváme hodiny, budíky, barometry a meteorologické stanice.

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Nábytek Žďár nad Sázavou

výroba, kuchyně, nábytek, – výroba kuchyní, nábytku, vestavěných skříní, ložnic a dětských pokojů. Navhrneme a vyrobíme Vám kancelářský nábytek a vybavení ubytovacích a sportovních zařízení na míru. výroba kuchyní, nábytku, vestavěných skříní, ložnic a dětských pokojů. Navhrneme a vyrobíme Vám kancelářský nábytek a vybavení ubytovacích a sportovních zařízení na míru.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.