+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ochrana sluchu Ear Defender

Klíčová slova: Ochrana sluchu, zátkové chrániče sluchu

E-mail: seo@neofema.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2013

Popis: Ear Defender nabízí kvalitní produkty za přijatelné ceny, které při správném používání zaručí vysokou ochranu vašim uším. Skupina produktů Ear Defender (ED) zahrnuje kvalitně zpracované modely sluchátek a zátkových chráničů.

Web: ed-eardefender.cz/

Další související informace

Awen Professional Guards

bezpečnost, ostraha, ochrana osob, security, guard – Bazpečnostní agentura Praha. Jsme vysoce profesionální bezpečnostní firma. Potřebujete zajistit bezpečnost Vaší nebo Vašeho majetku? Jsme tu pro Vás a vše zajistíme s maximální možnou profesionalitou.

CORTEC

Cortec antikorozní ochrana vašich výrobků – Antikorozní ochrana Cortec VpCI jsou těkavé inhibitory koroze vytvářející molekulární vrstvu na povrchu železných i neželezných kovů a spolehlivě je tak chrání proti korozivnímu vlivu vlhkosti, SO2 a H2S. Inhibitory koroze poskytuji dočasnou ochranu před korozí, nemění strukturu materiálu ani jeho vlastnosti a po odstranění VpCI obalu nebo jiného nosného média z chráněného povrchu vyprchají a chráněný díl je možno dále libovolně povrchově upravovat, nebo beze změn používat.

Načítání trvalo 2.4613 sekund.