+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ochranné nápoje

Klíčová slova: ochranné nápoje, nápoje, pitný režim

E-mail: info@catus.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2009

Popis: Ochranné nápoje s certifikátem Státního zdravotního ústavu (SZÚ). Splňují požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), obsahují vitamíny a minerály, fungují jako prevence onemocnění zaměstnanců. Poskytujeme náhradní plnění.

Web: www.OchranneNapoje.cz

Další související informace

www.aaakatalog.wz.cz/

restaurace, vinárna, jídla, nápoje, stylové, oslav – Stylová restaurace a vinárna se širokou nabídkou jídel a dezertů teplé i studené kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů v centru židovské čtvrti města Třebíče, pravidelné taneční večery s živou hudbou, salonek pro uzavřené společnosti.

Barmanská show

barmanská show míchané nápoje, cocktaily, barmani – Poskytujeme kompletní barmanský servis - barmani, barmanská show, míchané nápoje, mobilní cocktail bar, ledový bar, catering, exotické koktejly na akcích a oslavách nejrůznějšího druhu jako jsou plesy, firemní párty, festivaly, svatby, narozeniny, firemní akce.

Alkoholium.cz - magazín

alkohol, alkoholické nápoje, míchané nápoje, pivo – S magazínem Alkoholium.cz se už nikdy neztratíte mezi alkoholickými nápoji. Vše, co potřebujete vědět o alkoholu totiž najdete zde. Zajímají-li vás recepty na míchané nápoje, informace o pivu, vínu či destilátech, vše najdete u nás.

Načítání trvalo 0.0556 sekund.