+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ochranné nápoje

Klíčová slova: ochranné nápoje, nápoje, pitný režim

E-mail: info@catus.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2009

Popis: Ochranné nápoje s certifikátem Státního zdravotního ústavu (SZÚ). Splňují požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), obsahují vitamíny a minerály, fungují jako prevence onemocnění zaměstnanců. Poskytujeme náhradní plnění.

Web: www.OchranneNapoje.cz

Další související informace

Fountain CS, s.r.o.

nápojové automaty, automat, teplé nápoje, Espresso – Do firem a kanceláří dodáváme nápojové automaty na teplé nápoje a automaty Espresso, presovače. Zajišťujeme servis a dodávky ingrediencí na přípravu teplých a studených nápojů, kávy, čaje, čokolády, smetana, polévky. Mincovní automaty.

Barmanská show

barmanská show míchané nápoje, cocktaily, barmani – Poskytujeme kompletní barmanský servis - barmani, barmanská show, míchané nápoje, mobilní cocktail bar, ledový bar, catering, exotické koktejly na akcích a oslavách nejrůznějšího druhu jako jsou plesy, firemní párty, festivaly, svatby, narozeniny, firemní akce.

Kalabria - nápoje, limon

nápoje, limonády, sud, v sudech, nealkoholický ná – Kalabria s.r.o. - Výroba sudových limonád, energetických a dalších balených nealkoholických nápojů. Kalabria s.r.o. - Výroba sudových limonád, energetických a dalších balených nealkoholických nápojů.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.