+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ofsetový a digitální tisk

Klíčová slova: digitální ofsetová tiskárna Praha, online tisk

E-mail: tisk@akcnitisk.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2012

Popis: Kvalitní tisk, rychlost a cena s doručením po celé ČR? ANO! Ušetříme Vaše peníze výběrem vhodné technologie tisku katalogů, kalendářů, letáků, brožur, knih s parciálním UV lakem, slepotiskem či zlatoražbou. Garance Vaší 100%ní spokojenosti. Kontaktujte nás.

Web: www.akcnitisk.cz

Další související informace

Vytiskneme Vám kvalitní f

navštívenky, vizitka, digitální vizitky, tisk vizi – Proč objednat tisk vizitek u nás? Tiskneme vizitky v perfektní kvalitě a za nejlepší možné ceny. Tisk vizitek můžete objednat může objednat ihned a online prostřednictvím formuláře objednávka tisku vizitek. Garantujeme dodání vizitek ZÍTRA NEBO ZDARMA! Garance se vztahuje na objednávky vizitek eXpress, které musí být potvrzené klientským centrem v pracovní den do 10 hodin dopoledne. Objednávky tisku podané po uzávěrce budou předány k doručení následující den a platí pro ně stejné podmínky jako by byly podány do uzávěrky následujícího dne.

Levné letenky USA

letenky, USA, Praha, levné, ubytování – USA, nebo-li Spojené státy Americké, to je velice zajímavý stát, ve kterém můžete navštívit mnoho nezapomenutelných oblastí, měst a zajímavých míst. Ani po týdnu se tedy rozhodně v USA nebudete nudit. USA leží mimo jiné u moře, a tak si zde užijí mnoho zábavy i ti, kteří míří do USA za koupáním v moři nebo opalováním na pláži. Pokud tedy chcete do USA vyrazit, kupte si u nás letenky do USA a do tohoto amerického státu leťte letadlem, protože je to nejrychejší způsob dopravy.

Digitální fotoaparáty

digitální fotoaparát – Digitální fotoaparáty patří k nejvíce zakupovaným typům. Není se čemu divit. Dělají krásné a ostré fotografie a jsou cenově dostupné. Moderní typy dokáží vytvářet různé efekty přímo při fotografování. Fotografie jsou ukládány na paměťovou kartu, ze které si je můžete snadno stáhnout. Chcete-li se o těchto zařízení dozvědět více, podívejte se na naše internetové stránky.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.