+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OLD STYLE, s.r.o.

Klíčová slova: Výroba reklamy, velkoplošný tisk, výroba stojanů

E-mail: info @oldstyle.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2010

Popis: Firma založená v roce 1996 zabívající se výrobou reklamy, reklamních předmětů, systémem roll-up, velkoplošným tiskem, výrobou stojanů a stojánků, orientačními systémy, 3D logy, zakázkovou upravou interiérů a doplňky do interiéru.

Web: www.oldstyle.cz

Další související informace

Truhlarstvi

nábytek, kuchyně, výroba nábytku,obývací stěny – Naše specializace je především v navrhování a výrobě kuchyní, vestavěných skříní, koupelnových setů, nábytku kancelářský nábytek, nábytek do dětských a obývacích pokojů, ložnic a předsíní a nejrůznějších doplňků

Výroba oken a dveří

výroba nábytku, zakázkové truhlářství, výroba oken – Nabízíme Vám zakázkové truhlářství, tj. výroba nábytku, výroba oken a dveří. Dále se zabýváme výbavou interiérů a kanceláří. Na zakázku vyrobíme kuchyňskou linku, ploty, pergoly, sauny apod.

Pohlednice, tisk pohlednic

tisk, pohlednice, pohledy, pohled, postcard výroba – Pohlednice a pohledy pro penziony, hotely, města, přání z fotografií vytiskneme. Tisk různých formátů. Výroba pohlednic může být i nestandardního rozměru nebo atypického tvaru. Pohlednice je možné vytisknout i v malém množství.

Načítání trvalo 3.0636 sekund.