+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pálení laserem Houdek

Klíčová slova: laser, kovovýroba, CNC, zámečnictví, svařování

E-mail: laser@houdekahoudek.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2011

Popis: Výrobní potenciál moderní CNC technologie, ve formě laserů Trumpf, je naplno využíván k maximální spokojenosti všech zákazníků společnosti Houdek a Houdek v Oseku u Rokycan.Ke zpracování plechů různých parametrů jsou zde využívány hned 4 tyto moderní lasery. K dalším činnostem patří <a href="http://www.houdekahoudek.cz/zamecnicka-vyroba/">přesná zámečnická výroba</a> (dle přání zákazníka), <a href="http://www.houdekahoudek.cz/svarovani-kovovych-dilu/">svařování kovových dílů</a>(bodování,odporové navařování matic a závitových čepů), <a href="http://www.houdekahoudek.cz/praskove-lakovani/">práškové lakování</a>(elektrostatické,kinetické), zpracování plechů na <a href="http://www.houdekahoudek.cz/ohranovani/">ohraňovacích lisech</a> Trumpf, Amada, Promecam, Megobal.

Web: www.houdekahoudek.cz/paleni-laserem/

Další související informace

FRESO comp., s.r.o.

kovoobrábění, zámečnictví, kování, kovářství, CNC – Hlavní činností kovoobráběčské a zámečnické firmy je výroba a prodej dílů a náhradních dílů pro kolejová vozidla a lokomotivy. Dílce jsou vyráběny třískovým obráběním, svařováním a válcováním závitů. Jsou sestaveny z výkovků odlitků a výpalků.

Podškubka - Kovovýroba

ohýbání trubek, zkružování profilů, svařování – Výroba dílů z nerezu, hliníku, mosazi a železa pod lakování, chromování, niklování, zinkování. Ohýbání a zkružování trubek a profilů. Svařování MIG/MAG, TIG. Broušení a leštění nerezu. Ohýbání plechů.

Zámečnictví a kovovýroba

zámečnictví, kovovýroba, protipožární dveře – Zámečnictví a kovovýroba České Budějovice. Nabízíme kompletní služby. Taktéž nabízíme výrobu kvalitních protipožárních dveří a oken, výrobu z nerezu. Vše podle přání zákazníka. Snadné jednání a rychlá odezva.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.