+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paletový vozík Deltalift

Klíčová slova: paletový vozík, vysokozdvižný vozík

E-mail: info@aivision.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2009

Popis: Nabízíme vysokozdvižné vozíky, paletový vozík, plošiny a pásy, rudly, kladkostroj a další stroje z oblasti manipulační technika. Paletový vozík je základem každého skladu. Firma Konstruktis delta dodává paletové vozíky v širokém sortimentu. Kromě klasických paletových vozíků je možné zakoupit i nůžkový paletový vozík a paletový vozík se zabudovanou váhou.

Web: www.deltalift.cz

Další související informace

Eshop s vzv

paletové vozíky,paletový vozík – Eshop s manipulační technikou za pohodové ceny - provádíme také záruční a pozáruční servis včetně dodávek kompletního sortimentu náhradních dílů na veškeré nabízené zboží - dále provádíme technické kontroly atd.

Paletové vozíky info

paletový vozík, paletové vozíky – Paletový vozík - tento portál se zabývá manipulační technikou a to zejména tou skladovou jako jsou paletové vozíky - na těchto stránkách naleznete veškeré základní informace týkající se paletových vozíků.

Manipulační technika

Paletový vozík, Vysokozdvižné vozíky, Rudly – Firma Lugero s.r.o. dodáva paletové vozíky v širokém sortimentě. Kromě klasických paletových vozíků určených na přepravu europalet je možné zakoupit speciální modely paletových vozíků různých délek a šířek, také paletový vozík s váhou, nožnicový paletový vozík, paletový vozík do terénu a mnoho dalších typů paletových vozíků.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.