+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paletový vozík Deltalift

Klíčová slova: paletový vozík, vysokozdvižný vozík

E-mail: info@aivision.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2009

Popis: Nabízíme vysokozdvižné vozíky, paletový vozík, plošiny a pásy, rudly, kladkostroj a další stroje z oblasti manipulační technika. Paletový vozík je základem každého skladu. Firma Konstruktis delta dodává paletové vozíky v širokém sortimentu. Kromě klasických paletových vozíků je možné zakoupit i nůžkový paletový vozík a paletový vozík se zabudovanou váhou.

Web: www.deltalift.cz

Další související informace

Paletové a vysokozdvižné vozíky - Zeman

paletový vozík, vysokozdvižné vozíky, servis vozík – Nabízíme paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, zdvihací plošiny, zvedací plošiny a stoly, kladkostroje, rudly, poskytujeme servis. Dále prodáváme repasované paletové vozíky a provozujeme bazar paletových vozíků.

Manipulační technika

Paletový vozík, Vysokozdvižné vozíky, Rudly – Firma Lugero s.r.o. dodáva paletové vozíky v širokém sortimentě. Kromě klasických paletových vozíků určených na přepravu europalet je možné zakoupit speciální modely paletových vozíků různých délek a šířek, také paletový vozík s váhou, nožnicový paletový vozík, paletový vozík do terénu a mnoho dalších typů paletových vozíků.

Použitý vysokozdvižný voz

bazar, vzv, desta, vysokozdvižný vozík, vysokozdvi – Bazar VZV, vyberte si vysokozdvižný vozík za výhodnou cenu. Preferujteme vysokozdvižné vozíky Desta, prodáváme také přídavná zařízení nebo náhradní díly, originální i bazarové. Repasované vozíky se zárukou.

Načítání trvalo 2.2823 sekund.