+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paletový vozík Deltalift

Klíčová slova: paletový vozík, vysokozdvižný vozík

E-mail: info@aivision.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2009

Popis: Nabízíme vysokozdvižné vozíky, paletový vozík, plošiny a pásy, rudly, kladkostroj a další stroje z oblasti manipulační technika. Paletový vozík je základem každého skladu. Firma Konstruktis delta dodává paletové vozíky v širokém sortimentu. Kromě klasických paletových vozíků je možné zakoupit i nůžkový paletový vozík a paletový vozík se zabudovanou váhou.

Web: www.deltalift.cz

Další související informace

M+M Hydraulic, s.r.o.

vysokozdvižný vozík, vysokozdvižné vozíky – Manipulační technika - prodej a servis manipulační techniky, provádíme malé, střední a generální opravy vysokozdvižných vozíků - dále provádíme servis vysokozdvižných vozíků po celém území České republiky.

Paletové vozíky, vysokozd

Paletový vozík,Paletové vozíky,Vysokozdvižný vozík – Nabízíme široký sortiment manipulační techniky - paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, zdvihací plošiny, zdvihací stoly, rudly, kladkostroje, příslušenství.Největší eshop s manipulační technikou v ČR.

Viva

vysokozdvižné vozíky, vysokozdvižný vozík, vzv, n – Vysokozdvižné vozíky s motorové a elektrické, pološinové vozíky, tahače, půjčovna vysokozdvižných vozíků, bazar použité techniky, paletové vozíky, hydraulické plošiny, regály, zdvihací a manipulační technika...

Načítání trvalo 0.0602 sekund.