+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Papírové tašky, obálky,

Klíčová slova: Harmanec bags, papír, obálky, papírové tašky

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2012

Popis: Společnost Harmanec-Bags, s.r.o. provozuje výrobu a prodej papírového sortimentu pro Vaši společnost.papírové sáčky, papírové krabice, papírová taška, doručenky, papírové pytlíky, papírové obaly, poštovní obálky, papírové obálky, ploché vrecká, vrecká s hexagonálnim dnem, balíčkované obálky, tašky, papírové vrecká

Web: www.harmanec-bags.cz

Další související informace

PVStrakasdsadasdaé výlis

plast, blistr, papír, pizza, ohýbání, lepení – Výroba, lepení a svařování plastových obalů na papír i plast. Vakuové lisování plastových folií, desek - vanička, proložka, podložka, kryt. Výseky plastů, karton, kartonplast. Ohýbání plastových desek - reklamní stojánky. Výroba pizza stolečku.

Kamerové systémy

kamera, kamery,kamerove systemy, bezpecnostni kame – Společnost SCHTUWNER vyrábí a nabízí bezpečnostní a průmyslové kamery pro kamerové systémy CCTV, DVR digitální záznam obrazu a zvuku přes sít internet, kamery s nočním viděním IR, kamery s maticemi PIXIM, maskované, otočné PTZ, bezdrátové kamery a IP kamery.

Plyn

plyn, porovnání plynu, porovnání, cena plynu, doda – Čím dál více lidí se přiklání k možnosti změnit si dodavatele elektřiny a plynu. Ušetří tak spoustu peněz, které mohou investovat do zcela jiných věcí. Jelikož působí na trhu s energiemi hned několik společností.

Načítání trvalo 0.1877 sekund.