+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Parné čističe

Klíčová slova: parný čistič OSPREYDEEPCLEAN

E-mail: tkonfex@tkonfex.sk

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2012

Popis: Priemyselné profi parné čističe do náročných prevádzok. Antikorové prevedenie, elektrické pripojenie 230 V aj 380 V. Priemyselné profi parné čističe do náročných prevádzok. Antikorové prevedenie, elektrické pripojenie 230 V aj 380 V.

Web: www.parnycistic.eu

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Parní čističe výhodně

Parní čistič – Parní čistič je druh velice účinného a ekologického čistění celé Vaší domácnosti (bytu, domu, kanceláře, skladu atd.) a to bez použití jakýchkoliv chemických přípravků. Parní čistič doporučujeme každému.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.