+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Páskovačky ATS

Klíčová slova: páskovač, páskovačka,obal, páska, folie, balení

E-mail: ligocka.k@unipack.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Páskovací stoje ATS pro páskování delikátních produktů. Páskovačky balí delikátní produkty jako jsou tiskoviny, ovoce, papír, peníze, potraviny pro které je vhodná potištěná papírová páska nebo fóliová páska.

Web: www.paskovacky.cz/

Další související informace

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Plyn

plyn, porovnání plynu, porovnání, cena plynu, doda – Čím dál více lidí se přiklání k možnosti změnit si dodavatele elektřiny a plynu. Ušetří tak spoustu peněz, které mohou investovat do zcela jiných věcí. Jelikož působí na trhu s energiemi hned několik společností.

Druhy sazeb - plyn

změna dodavatele, dodavatelé plynu, plyn, zemní pl – Elektřina není zadarmo. S tímto faktem se naprostá většina z nás již dávno smířila. Pravidelně tak otevíráme obálky s fakturami za tuto službu, abychom posléze zaslali peníze na účty dodavatelů.

Načítání trvalo -99.63 sekund.