+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pavlínek s.r.o., e-shop

Klíčová slova: technika, lana, vázací prostředky, e-shop,

E-mail: pavlinek@pavlinek.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2008

Popis: Firma Pavlínek se zaměřujeme na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky, lanových vazáků, textilních vazáků a ochrany a souvisejícího sortimentu

Web: www.vazaky-online.cz

Další související informace

Dezinfekční přípravky

dezinfekce,desinfekční prostředky, bazénová chemie – Sacchetti.cz - internetový obchod s bazénovou chemií, dezinfekční a čistící přípravky, které ničí všechny typy dosud testovaných bakterií, virů a plísní. Díky svým unikátním vlastnostem zajišťují dlouhotrvající ochranu a všestranné použití. Většina běžných dezinfekčních prostředků využívá k odstranění bakterií toxické chemikálie, které mohou být zdraví škodlivé. Naše výrobky jsou: při doporučeném dávkování vhodné i pro alergiky, nevyvolává podráždění kůže ani jiné reakce; šetrné k životnímu prostředí; bezpečné pro člověka, zvířata a rostliny – nezpůsobují alergie; šetrné vůči všem materiálům – nejsou korozivní; neobsahují škodlivé látky jako jsou např. fenoly, aldehydy, kyseliny nebo estery; nehořlavé; pH neutrální. Produktová řada GUAA má široké spektrum využití zejména v oblastech dezinfekce povrchů, zabezpečení a dezinfekce vody, a to včetně dezinfekce teplých a technologických vod, dezinfekce bazénů a vířivek. Dalšími obory pro využití je dezinfekce v zemědělství a živočišné výrobě, dezinfekce pískovišť a dětských hřišť.

Stínící technika

stínící technika, pergoly, markýzy – Stínící technika od společnosti Maron je velmi vysoké kvality, nadstandardně zpracovaná a nabízena v široké škále barev. Markýzy i pergoly jsou vkusné a užitečné. Zpříjemněte si domov či místo k relaxaci. Více informací najdete na našich stránkách.

ADVIN - e-shop pro lékárn

lékárenský e-shop, lékárna on-line, e-shop pro lék – ADVIN – e-shop pro lékárny. Lékárenský e-shop s automatickým plněním zboží od velkodistributorů rozšíří prodej z Vaší lékárny do celé ČR. Návratnost investice do e-shopu již za 6 měsíců. Jednoduchý a nenáročný provoz lékárny on-line.

Načítání trvalo 0.0870 sekund.