+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pece a sušárny LAC

Klíčová slova: Pece, sušárny, elektrické pece, kalící pece

E-mail: tiskovezpravy@lac.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2009

Popis: Dodáváme elektrické, plynové, komorové i vypalovací pece špičkové kvality pro průmysl i výrobu. Certifikace ISO, zkušený personál a distribuce do celého světa dělají z pecí a sušáren LAC výrobky špičkové kvality. Vyzkoušejte pece a sušárny LAC!

Web: www.lac.cz

Další související informace

Úsporné topení Evo

ekologické vytápění, elektrické topení, topení Evo – Úsporné topení Evo, nabízí kvalitní energeticky šetrné vytápění vašeho domu či bytu. Nulové náklady na údržbu, 30 let záruka a špičková kvalita, to jsou důvody proč Evo patří na evropském trhu k absolutní špičce.

Kachlová kamna, krby a sporáky

pece, krby, kamna, kachlové pece, kachlová kamna – Kachlová kamna, krby a sporáky skvěle doplní vaši chalupu či rodinný dům. Jejich podoba vychází z tradice, vy si je ale můžete do posledního detailu upravit a nechat si postavit kamna na míru přímo podle svých vlastních představ.

Pec na olej

kotol na olej, pece, vykurovanie – Vysoko kvalitné horáky značky Olusterm fungujúce na osvedčenej technológii produkujúcej maximálnu teplotu za minimálnej spotreby paliva. Výnimočne nízke emisie škodlivých plynov, výkon a najvyššia kvalita za výhodnú cenu. Ich montáž a údržba je rýchla a jednoduchá.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.