+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pece a sušárny LAC

Klíčová slova: Pece, sušárny, elektrické pece, kalící pece

E-mail: tiskovezpravy@lac.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2009

Popis: Dodáváme elektrické, plynové, komorové i vypalovací pece špičkové kvality pro průmysl i výrobu. Certifikace ISO, zkušený personál a distribuce do celého světa dělají z pecí a sušáren LAC výrobky špičkové kvality. Vyzkoušejte pece a sušárny LAC!

Web: www.lac.cz

Další související informace

Auto KSport - tuning díly

motorový, převodový olej, makrolon, tuning, péče, – Nabízíme motorové a převodové oleje pro běžné i závodní použití, aditivaci paliva. Výrobky tunera Ksport USA, stavitelné podvozky, brzdové sady a tuningové díly. Makrolonová okna, produkty Motip a Sonax, podvozkové repasní sady, díly pro BMW a Mini.

Kosmetické studio Áčko

Darphin, francouzská kosmetika, kosmetika, péče, – Darphin Paris Využívá ve své péči nejkvalitnější rostlinné výtažky a poznatky špičkového kosmetického výzkumu, které působí na ženskou krásu, ale i na její vnitřní rovnováhu. Péče na míru je zjištěna programem Darphin 3 Dimenze, tedy denním používáním 3 produktů (séra, aromatické péče a krému), které přinášejí optimální řešení odpovídající všem stavům pleti. Dermokosmetika je spojena s ručními masážními technikami, které za pomoci hloubkově působících účinných látek dokáží revitalizovat organismus velmi přirozeně a s dlouhodobým efektem.

Pec na olej

kotel na olej, pece, vytápění – Vysoce kvalitní hořáky značky Olusterm fungující na osvědčené technologii produkující maximální teplotu za minimální spotřeby paliva. Výjimečně nízké emise škodlivých plynů, výkon a nejvyšší kvalita za výhodnou cenu. Jejich montáž a údržba je rychlá a jednoduchá.

Načítání trvalo 3.1475 sekund.