+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pekárna u Žůrků, tradiční pekárna.

Klíčová slova: Pekárna, u Žůrků, Zlín, čerstvé pečivo, domácí pek

E-mail: Info@pekarnauzurku.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2012

Popis: Pekárna u Žůrků je dynamicky se rozvíjející pekárna s mnohaletými zkušenosti co se týče výroby pekařských výrobků. Pečeme výhradně z přírodních produktů a snažíme se dodržovat staré, leč vyzkoušené postupy pečení.

Web: www.pekarnauzurku.cz

Další související informace

Elektro-domácí potřeby

domácí potřeby, elektronika, železářství – Nabízí elektroniku, železářství, foto, kamery, baterie, kuchyňka, malé spotřebiče, PC sestavy, komponenty, sklo, porcelán, nůžky, sekery, pily, nože.

Penzion U PURKMISTRA

Penzion U PURKMISTRA – V penzionu U Purkmistra je Vám k dispozici celkem 6 pokojů - dva jednolůžkové a čtyři dvoulůžkové. Cestuje-li s Vámi dítě, je po domluvě možná přistýlka. Každý pokoj je vybaven barevnou televizí se satelitem, telefonem s přímou provolbou a minibarem. Na přání Vám rádi zapůjčíme video. Součástí každého pokoje je samozřejmě i vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem z masivního dřeva a jistě Vám dobře poslouží jako místo příjemného odpočinku. Specialitou našeho penzionu je pobyt v solné jeskyni. Ten působí blahodárně proti nemocem jako je astma, lupénka, alergie a mnoha dalším a povzbuzuje imunitní systém.

Pension U Lípy

Pension U Lípy, ubytování, penzion – Pension U Lípy se nachází v okrese Žďár nad Sázavou, v kraji Vysočina v malebné obci Rovečné. Svojí polohou je pension ideálním místem, kde můžete trávit rodinnou dovolenou, pořádat školení či semináře nebo společenské akce. Připravili jsme pro vás prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně a prožijete opravdu odpočinkovou dovolenou.

Načítání trvalo 3.7862 sekund.