+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Personální agentura

Klíčová slova: human, zaměstnanci, práce, výroba, management,

E-mail: marek.hruby@uniworks.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. srpna 2009

Popis: Společnost UNIWORKS působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších personálních služeb. Zaměřujeme se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízíme zajímavá pracovní místa v rámci ČR.

Web: www.uniworks.cz

Další související informace

Výškové práce

fasády, opravy střech, natěračské práce, zábrany – Specializujeme se na stavební, montážní a natěračské práce na nedostupných místech pomocí horolezecké techniky, nebo na místech kde nelze postavit lešení, nebo je to z ekonomického hlediska nevýhodné. Dále provádíme malířské a zednické práce včetně obkladů a dlažeb.

VP servis

výškové práce, horolezectví, horolezecká škola, – Školení bezpečnosti práce pro osoby provádějící výškové práce pomocí horolezecké techniky. Horolezecká škola a outdoorové aktivity pro veřejnost. Prodej, půjčovna a revize horolezeckých potřeb značek Rock Empire, Petzl, Beal, Tendon, Lanex, Ocún, Rock Pillars, Singing Rock, Kong a Camp. Poradenské služby, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení s ohledem na Vaše zaměření a zapůjčení prodávaného zboží k praktickému vyzkoušení v našem prodejním skladu v Tisé. Realizace výškových prací našimi odborně způsobilými pracovníky.

Načítání trvalo 3.1902 sekund.