+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Personální agentura

Klíčová slova: human, zaměstnanci, práce, výroba, management,

E-mail: marek.hruby@uniworks.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. srpna 2009

Popis: Společnost UNIWORKS působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších personálních služeb. Zaměřujeme se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízíme zajímavá pracovní místa v rámci ČR.

Web: www.uniworks.cz

Další související informace

Zámečnické práce

Zámečnické práce, garážová vrata, vjezdová vrata, – Nejen klasické zámky, ale i závory, vrata a mříže si dnes lze objednat prostřednictvím webové stránky Luboše Krále. Jeho služeb využívá stále více spokojených zákazníků z okolí Plzně - zařaďte se mezi ně i vy! Seriózní jednání a bezproblémová domluva samozřejmostí. Konkrétni ukázky práce ke shlédnutí na stránkách.

Zemní práce Meškan s.r.o.

zemní práce, nákladní, autodoprava, cesty, – Provádíme zemní, bourací a výkopové práce, včetně nákladní dopravy pro převoz zeminy, drtí a odpadu, nabízíme prodej písku a drtě. Pneuservis - pro osobní a dodávkové vozy zajistíme prodej, opravy a vyvažování pneu, výměny olejů a náplní.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.