+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pevi, s.r.o.

Klíčová slova: pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2009

Popis: Nabízíme kompletní sortiment pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek (rukavice, brýle, chrániče sluchu, obuv a další), čistící utěrky, čistící rohože, produkty sanitární hygieny. Naše služby zahrnují servis, pronájem i poradenství. Pracovní oděvy Vám ušijeme na zakázku a tím Vám zajistíme originální oděv přesně na míru.

Web: www.pevi.cz

Další související informace

Kamerové systémy

kamera, kamery,kamerove systemy, bezpecnostni kame – Společnost SCHTUWNER vyrábí a nabízí bezpečnostní a průmyslové kamery pro kamerové systémy CCTV, DVR digitální záznam obrazu a zvuku přes sít internet, kamery s nočním viděním IR, kamery s maticemi PIXIM, maskované, otočné PTZ, bezdrátové kamery a IP kamery.

Plyn

plyn, porovnání plynu, porovnání, cena plynu, doda – Čím dál více lidí se přiklání k možnosti změnit si dodavatele elektřiny a plynu. Ušetří tak spoustu peněz, které mohou investovat do zcela jiných věcí. Jelikož působí na trhu s energiemi hned několik společností.

Zruby, zrubové domy

zrub, zrubove, bungalovy, chaty, drevene, rodinne, – Zruby a rodinné zrubové domy staviame podľa želania zákazníka v rámci celkovej realizácie i jednotlivých fáz výstavby, vrátane služieb a následného servisu. Zruby Kunaj – ponuka drevostavieb zahŕňa menšie zrubové bungalovy a zrubové chaty pre rekreáciu, tak aj klasické rodinné zrubové a zrubové domy vhodné na trvalé bývanie alebo komerčnému využitiu.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.