+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pila Lehar Přemyslovice

Klíčová slova: řezivo, brikety, pila, dřevěná, dlažba, pergoly

E-mail: pilapremyslovice@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2010

Popis: Naše firma se zabývá zpracováním kmenového surového dřeva na řezivo. Provádíme výrobu řeziva, pořez dřeva ve mzdě z dodané kulatiny, dle přání zákazníka, dále pořez listnatého řeziva jako je olše, dub, buk, jasan, javor pro stolařské a jiné potřeby. Vyrábíme stavební řezivo - trámy, latě, desky různých rozměrů. Další nedílnou částí práce naší firmy je výroba a prodej dřevěných ekologických briket.

Web: www.pila-lehar.cz

Další související informace

Plyn

plyn, porovnání plynu, porovnání, cena plynu, doda – Čím dál více lidí se přiklání k možnosti změnit si dodavatele elektřiny a plynu. Ušetří tak spoustu peněz, které mohou investovat do zcela jiných věcí. Jelikož působí na trhu s energiemi hned několik společností.

Energie - plyn

plyn, dodavatelé plynu, zemní plyn – Snad nikdo není ochoten dobrovolně platit zbytečně vysoké faktury za elektřinu, plyn, teplo či vodu. Samozřejmě se nabízejí úspory v podobě kvalitního zateplení, koupě nových oken a dveří či moderních šetrných spotřebičů.

Pelety, Brikety, Palivové

Pelety, brikety, palivové dřevo, Pelet, Briket – Prodej pelet, briket a palivového dřeva. Výroba pelet a briket. Prodáváme pelety bílé i standard. Prodáváme brikety RUF z měkkého i tvrdého dřeva. Ekologické palivo. Návrh a realizace kotelen s tepelným čerpadlem. Návrh a realizace podlahového topení.

Načítání trvalo 0.1430 sekund.