+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pila Střemy

Klíčová slova: stavební řezivo,dřevo,střecha,pila,ceník,Střemy

E-mail: info@drevonastrechu.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2009

Popis: Jsme středně velká rodinná firma, zabývájící se výrobou a prodejem stavebního či truhlářského řeziva, latí, trámů, prken, dřeva, dřevařských výrobků fošen i krovů.V tomto odvětví působíme již 18 let.

Web: www.drevonastrechu.cz

Další související informace

J&P Dřevo

dřevo – Specializujeme se na palivové dřevo, pořez dřeva, prodej dřevní hmoty pro další zpracovaní. Proč zvolit jako zdroj energie palivové dřevo? Hlavní výhodou je jeho vysokou výhřevnost. Palivové a krbové dřevo vyrábíme z listnatých i jehličnatých druhů dřeva, jako dub, buk, habr, jasan, bříza, smrk, borovice, modřín atd.

Truhlářské a stavební řezivo, KVH, BSH, obklady - prodej a porez

stavební řezivo, prodej stavebního řeziva, prkna, – "MP - HOLZ firma z Bolešova vám dodá stavební řezivo, dřevěné desky, střešní latě, fošny, hranoly, tatranský a srubový profil, desky na krovy, krovy na míru či palivové dřevo. Porézní dřeva děláme i na objednávku, zajistíme i dovoz dřeva. V nabídce máme i hoblované řezivo, vazníky na krov, dlážkovica, štípané dřevo a dřevo na vytápění, hoblované a nehoblované dřevo a různé druhy dřevěných obkladů. Stavební a truhlářské řezivo zpracujeme z dřevin smrk, modřín, borovice, buk, dub, topol a jiné. Možnost objednat různé délky hranolů a různé opracování dřeva.

Načítání trvalo 0.1545 sekund.