+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pila Střemy

Klíčová slova: stavební řezivo,dřevo,střecha,pila,ceník,Střemy

E-mail: info@drevonastrechu.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2009

Popis: Jsme středně velká rodinná firma, zabývájící se výrobou a prodejem stavebního či truhlářského řeziva, latí, trámů, prken, dřeva, dřevařských výrobků fošen i krovů.V tomto odvětví působíme již 18 let.

Web: www.drevonastrechu.cz

Další související informace

Jaroslav Kašpar - pila

dřevo, pila, latě, fošny, prkna, krovy, hranoly, – Výroba a prodej stavebního a truhlářského řeziva - latě, fošny, prkna, krovy, hranoly, pozednice. Výkup, prodej a pořez kulatiny na stavebně truhlářské výrobky. Zakázková výroba, dodávka a montáž krovů na míru, štípání palivového dříví.

Plyn

plyn, porovnání plynu, porovnání, cena plynu, doda – Čím dál více lidí se přiklání k možnosti změnit si dodavatele elektřiny a plynu. Ušetří tak spoustu peněz, které mohou investovat do zcela jiných věcí. Jelikož působí na trhu s energiemi hned několik společností.

Truhlářské a stavební řezivo, KVH, BSH, obklady - prodej a porez

stavební řezivo, prodej stavebního řeziva, prkna, – "MP - HOLZ firma z Bolešova vám dodá stavební řezivo, dřevěné desky, střešní latě, fošny, hranoly, tatranský a srubový profil, desky na krovy, krovy na míru či palivové dřevo. Porézní dřeva děláme i na objednávku, zajistíme i dovoz dřeva. V nabídce máme i hoblované řezivo, vazníky na krov, dlážkovica, štípané dřevo a dřevo na vytápění, hoblované a nehoblované dřevo a různé druhy dřevěných obkladů. Stavební a truhlářské řezivo zpracujeme z dřevin smrk, modřín, borovice, buk, dub, topol a jiné. Možnost objednat různé délky hranolů a různé opracování dřeva.

Načítání trvalo 0.0522 sekund.