+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

plastové díly pro následn

Klíčová slova: plastové díly, pohledové plastové díly, formy na v

E-mail: ns-k@ppc-seo.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2012

Popis: Výroba přesných a pohledových plastových dílů pro automobilový průmysl s možností následné kompletace na montážních linkách, nebo s přípravou pro následné povrchové úpravy jako je například chromování plastových dílů, které provádíme externě.

Web: www.ns-k.cz

Další související informace

Wabco díly, náhradní díly

Wabco díly, náhradní díly – Internetový obchod wabco-dily.cz se zabývá prodejem náhradních dílů Wabco a servisní činností pro užitková vozidla. Zakoupíte zde brzdové systémy, kotoučové brzdy a další díly značky Wabco. Expresní dodávky dílů do 24 hodin.

Plastová okna Brno

plastová okna Brno, plastové dveře v Brně, zateple – Brněnská společnost HZB spol. s r.o. se zabývá prodejem a montáží plastových oken a dveří v Brně a jeho okolí. Kromě těchto produktů se společnost zabývá zateplováním fasád budov. Plastová okna Brno, plastové dveře

Plastová nádrž

plastová nádrž, plastové nádrže – Vodní zdroje Ekomonitor Chrudim - plastové nádrže slouží k zachycování a skladování kapalin, případně jako součásti technologických celků. Nejčastější druhy kapalin, které lze skladovat v plastových nádržích jsou - pitná voda, dešťová voda, splašková voda, průmyslová odpadní voda, některé chemické sloučeniny. Objednejte u nás, nebo jen nezávazně poptejte.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.