+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

plastové díly pro následn

Klíčová slova: plastové díly, pohledové plastové díly, formy na v

E-mail: ns-k@ppc-seo.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2012

Popis: Výroba přesných a pohledových plastových dílů pro automobilový průmysl s možností následné kompletace na montážních linkách, nebo s přípravou pro následné povrchové úpravy jako je například chromování plastových dílů, které provádíme externě.

Web: www.ns-k.cz

Další související informace

Ceník plastových oken

Plastová okna, plastové dveře, dřevěná okna – Plastová okna, plastové dveře, taktéž dřevěná okna a dveře. Vše, co potřebujte. Ceník oken a dveří můžete objednat u Oknostylu a jeho poboček. Plastová okna a dveře dodáváme za zajímavé ceny. Oknostyl je v Blansku, Brně i Praze a dalších pobočkách.

Sídlo firmy v praze 199kč

Sídlo fimy v praze, levne sidlo formy praha – Sídlo firmy v Praze je snad jeden z prvních aspektů nad kterým by měl začínající podnikatel přemýšlet. Sídlo firmy v Praze znamená určitou prestiž pro budoucí obchodní partnery. Nejsme nenasitní a z tohoto důvodu jsme ti nejlevnější v poskytování sídel pro firmy v Praze. U nás na sidlofirmy-prahy.cz získáte plnohodnotný servis jako u konkurence ale za bezkonkurenční cenu. Rychlost, exklusivní cena, profesionalita a spokojený zákazník to je sídlofirmy-praha.cz. O příchozí poště Vás informujeme ihned pomocí emailu, nepotřebujeme 24 hodin na oznámení nebo aby jste nám platili za oznámení do 12-ti hodin od obdržení. Nezpoplatňujeme ani množství pošty ať Vám dojde 1 nebo 1000 dopisů měsíčně, stále platíte stejně. Nepotřebujete platit zasedací místnost kde na zvonku není ani Vaše jméno firmy, kde vás obchodní partner může hledat a 100% Vás zde nezastihne. První slova na obchodní schůzce určitě nebudou: „Tuto jednací síň máme pronajatou.“

Röchling Engineering Plastics, s.r.o.

plasty, plastové díly, plastové polotovary – Röchling Engineering Plastics, s.r.o. je česká dceřiná společnost skupiny Röchling. Zabýváme se výrobou a prodejem plastových polotovarů. Výrobní sortiment zahrnuje lisované a extrudované plastové desky, plastové profily, extrudované tyče, svařovací dráty z PE, PP, PVC a PVDF, ale i jiných plastů.

Načítání trvalo 3.7283 sekund.