+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastové palubky, shrnovací dveře

Klíčová slova: plastové palubky, shrnovací dveře

E-mail: plastove.palubky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2012

Popis: Vyrábíme a prodáváme plastové obklady, neboli plastové palubky, které jsou určeny k obložení vnitřních a venkovních stěn, stropů a podhledů. Nabízíme také shrnovací dveře, které slouží k rozdělení prostoru v interiéru především tam, kde není prostor pro otevírání klasických dveří.

Web: www.madus.cz

Další související informace

Plastová okna a dveře JIS

plastová okna, plastové dveře, posuvné dveře – Společnost se zabývá výrobou a montáží plastových oken, plastových dveří, posuvných systémů, zimních zahrad ale nabízí i individuální řešení na klíč. Díky důrazu kladenému na nejvyšší kvalitu výrobků i služeb, dlouholetým zkušenostem od roku 1991 a neustálému rozvoji se firma JIS stala spolehlivým partnerem pro tisíce spokojených zákazníků nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Vchodové dveře plastové

Vchodové dveře plastové – Vchodové dveře, moderní dveře všech typů, velikostí a barevných provedení. Vchodové dveře plastové, nejčastěji kupované dveře pro dobré izolační vlastnosti a cenu. Vchodové dveře plastové máme v různorodém barevném provedení a nejen to, že u nás koupíte plastové dveře ale i dřevěné, prosklené vchodové dveře.

Plastové profily Inoutic

plastové profily,plastová okna, plastová dveře – Inoutic – plastové profily pro bydlení. Přinášíme kvalitní základ pro plastová okna a dveře, parapety, kryty bazénů, vnitřní i venkovní obklady a terasy z unikátního materiálu Twinson. Vyberte si z širokého sortimentu Inoutic!

Načítání trvalo 0.0599 sekund.