+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plzeňská teplárenská a.s.

Klíčová slova: výroba tepla,rozvod tepla,vyúčtování tepla

E-mail: inbox@plzenskateplarenska.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2011

Popis: Plzeňská teplárenská, a.s. je největším výrobcem energií na území města Plzně a v Plzeňském kraji. Vyrábí a dodává teplo pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody pro více než 40.000 bytů v Plzni a velký počet komerčních, podnikatelských, správních a školských subjektů. Systémem centrálního zásobování teplem provozovaného Plzeňskou teplárenskou, a.s. jsou již pokryty všechny plzeňské městské obvody. Společnost dále vyrábí a dodává elektrickou energii. Vlastní rovněž certifikáty na schopnost poskytovat primární, sekundární a terciární regulace elektřiny, což jí umožňuje účastnit se obchodu s podpůrnými službami na denním trhu s ČEPS, a.s. Společnost vyrábí a dodává poměrně nově také chlad. Významně se také angažuje v oblasti ekologie a odpadového hospodářství.

Web: www.zakaznickazona.cz

Další související informace

Labortech s.r.o.

automatizace výroba modernizace zkušební stroje – Výroba zkušební techniky a zkušební automatizace pro mechanické zkoušení materiálů. Prodej, vývoj, modernizace a servis zkušební a laboratorní techniky. V současné době nabízíme své služby po celé Evropě.

Šubrt Nábytek

Nábytek Hradec Králové, Zakázková výroba nábytku, – Šubrt Nábytek Hradec Králové a Východní Čechy – zakázkové truhlářství, zakázková výroba nábytku, kuchyňské linky, kuchyně na míru apod. V regionech Hradec Králové, Pardubice, Jičín a v dalších okresech naše zakázkové truhlářství nabízí kuchyňské linky. Kuchyňské linky naše zakázkové truhlářství vyrobí na míru.

Načítání trvalo 0.0759 sekund.