+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plzeňská teplárenská a.s.

Klíčová slova: výroba tepla,rozvod tepla,vyúčtování tepla

E-mail: inbox@plzenskateplarenska.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2011

Popis: Plzeňská teplárenská, a.s. je největším výrobcem energií na území města Plzně a v Plzeňském kraji. Vyrábí a dodává teplo pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody pro více než 40.000 bytů v Plzni a velký počet komerčních, podnikatelských, správních a školských subjektů. Systémem centrálního zásobování teplem provozovaného Plzeňskou teplárenskou, a.s. jsou již pokryty všechny plzeňské městské obvody. Společnost dále vyrábí a dodává elektrickou energii. Vlastní rovněž certifikáty na schopnost poskytovat primární, sekundární a terciární regulace elektřiny, což jí umožňuje účastnit se obchodu s podpůrnými službami na denním trhu s ČEPS, a.s. Společnost vyrábí a dodává poměrně nově také chlad. Významně se také angažuje v oblasti ekologie a odpadového hospodářství.

Web: www.zakaznickazona.cz

Další související informace

poháry-ADEK

Výroba a prodej sportovních pohárů,medailí,plaket, – Výroba a prodej sportovních pohárů,medailí,plaket,figurek,diplomů,věnce,pískování a gravírování skleněných trofeji.Do pohárů,medailí a dalších můžeme umístit i Vaše logo. Katalog zasíláme na požádání.

TRACHEA výrobce

trachea, výroba kuchyňských dvířek, nábytková dvíř – Nabídka kuchyňských a nábytkových dvířek společnosti TRACHEA poskytuje přes šedesát tvarů dvířek pro vybavení interiéru v moderním i tradičním stylu. Dekorativní panely a potisk Overface jsou naším design doplňkem interiéru na nábytková dvířka.

Výroba kabelů

Výroba kabelů – Sháníte určité druhy kabelů, ale u nás je téměř nemožné je sehnat? Potom kontaktujte naši firmu. Vyhotoví vám jakýkoliv druh kabelu a to vše za příznivé ceny. Sháníte určité druhy kabelů, ale u nás je téměř nemožné je sehnat? Potom kontaktujte naši firmu. Vyhotoví vám jakýkoliv druh kabelu a to vše za příznivé ceny.

Načítání trvalo 2.4384 sekund.