+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plzeňská teplárenská a.s.

Klíčová slova: výroba tepla,rozvod tepla,vyúčtování tepla

E-mail: inbox@plzenskateplarenska.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2011

Popis: Plzeňská teplárenská, a.s. je největším výrobcem energií na území města Plzně a v Plzeňském kraji. Vyrábí a dodává teplo pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody pro více než 40.000 bytů v Plzni a velký počet komerčních, podnikatelských, správních a školských subjektů. Systémem centrálního zásobování teplem provozovaného Plzeňskou teplárenskou, a.s. jsou již pokryty všechny plzeňské městské obvody. Společnost dále vyrábí a dodává elektrickou energii. Vlastní rovněž certifikáty na schopnost poskytovat primární, sekundární a terciární regulace elektřiny, což jí umožňuje účastnit se obchodu s podpůrnými službami na denním trhu s ČEPS, a.s. Společnost vyrábí a dodává poměrně nově také chlad. Významně se také angažuje v oblasti ekologie a odpadového hospodářství.

Web: www.zakaznickazona.cz

Další související informace

EUROBARGE

Výroba lodí, výroba hausbótů, obytné lodě, hausbót – Společnost Eurobarge s.r.o. se zabývá výrobou celoocelových obytných motorových lodí a hausbótů, které jsou určené pro plavbu ve vnitrozemí a při pobřeží. Společnost Eurobarge s.r.o. se zabývá výrobou celoocelových obytných motorových lodí a hausbótů, které jsou určené pro plavbu ve vnitrozemí a při pobřeží.

ELEKTRO CZ s.r.o.

Rozvaděče, průmyslová automatizace, výroba rozvadě – Nabízíme výrobu rozvaděčů pro průmyslovou automatizaci včetně zajištění projektové dokumentace. Nabízíme také výrobu rozvaděčů podle dodané dokumentace rozvaděče. Zabýváme se autorizovanou projektovou dokumentací - kusové nebo typové zkoušky včetně revizní zprávy.

Český nábytek

český nábytek, český design, výroba nábytku – Firma Kreative-Czech se zaměřuje na prodej nábytku a bytových doplňků vyrobených v České republice, našimi domácími kreativními designéry a umělci. Firma tvoří protipól nekvalitní čínské produkci, zaměřuje se na originalitu, kvalitu a jedinečnost.

Načítání trvalo 2.3804 sekund.