+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plzeňské služby a.s.

Klíčová slova: Správa nemovitostí, rozúčtování tepla a vody

E-mail: info@plzenskesluzby.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2011

Popis: Společnost Plzeňské služby a.s. (do října 2006 Plzeňská distribuce tepla, a.s.) byla založena v roce 2000 jako výsledek projektu jednotné provozní distribuční společnosti s využitím provozně distribuční části společnosti Plzeňské teplárenské, a.s. ( PT, a.s.) V následujících letech zaznamenala společnost dynamický rozvoj a profilovala se společně s Plzeňskou teplárenskou, a.s. jako největší distributor tepla a teplé vody na území města Plzně. V roce 2006 došlo k odkoupení akcionářského podílu od soukromého vlastníka. Nyní vlastní 100 % akcií Plzeňská teplárenská, a.s. Nabízíme komplexní řešení v oblatech : VYÚČTOVÁNÍ SLUŽEB ( ENERGIÍ A MÉDIÍ ) SPRÁVY NEMOVITOSTÍ DISPEČINKU 24h VÝROBY ,ROZVODU A PRODEJI TEPLA PORADENSKÉ ČINNOSTI ( ENERGETICKÉ AUDITY ) Společně s PT, a.s. jsme největší distributor tepla a teplé vody na území města Plzně. Vlastní i svěřený majetek spravujeme na základě moderních standardů, při použití špičkových technologií, zařízení a komponentů pro systémy výroby, rozvodu tepla, správy nemovitostí či rozúčtování nákladů na vytápění a dodávku teplé vody. Dodávky tepla jsou řízeny a monitorovány prostřednictvím centrálního dispečinku, ( který je v současnosti nejmodernějším systémem v České republice. Rozsah provozovaného zařízení a objem prodaných GJ tepelné energie umožňuje společnosti generovat dostatečné prostředky pro rozvoj systému a udržení a rozvoj vysoce kvalitního personálu provozních techniků a obsluh. Společnost disponuje dostatečnou kapacitou pro převzetí, provozování a modernizaci tepelného zařízení jakéhokoliv rozsahu, případně pro realizaci připojení nových i stávajících budov a objektů na systém centrálního zásobování teplem. Plzeňské služby a.s. jsou schopny převzít nové zdroje do provozování, případně kompletní tepelné hospodářství měst a obcí a dostat je v krátké době na úroveň odpovídající evropskému

Web: www.plzenskesluzby.cz

Další související informace

Plán správy nemovitostí

správa nemovitostí, správa nemovitostí praha, údrž – V podstatě každá nemovitost musí být někým spravována. Jestliže tomu tak není, její stav se neustále zhoršuje a hrozí to, že nevydrží dlouhou dobu vůbec stát. V podstatě každá nemovitost musí být někým spravována. Jestliže tomu tak není, její stav se neustále zhoršuje a hrozí to, že nevydrží dlouhou dobu vůbec stát.

Inspekce nemovitostí

Inspekce nemovitosti, vady a nedodělky – Jako zkušení stavaři provedeme inspekci starší nemovitosti nebo přejímku dokončené novostavby. Inspekce starší nemovitosti je zjištění jejího skutečného stavebně-technického stavu. Hledáme statické poruchy, problémy s vlhkostí, stav technického vybavení a sítí. Podrobnou zprávu obdržíte do několika dní a obsahuje technický popis objektu, zjištěné vady i nacenění jejich odstranění. Na základě zjištěných nákladů na opravy vyjednáte slevu z kupní ceny. Do zprávy doporučíme i stavební úpravy, ať plánujete rekonstrukci nebo přímé bydlení. U přejímky nemovitosti najdeme všechny vady a nedodělky. Přímo na místě přejímky nebo předpřejímky novostavby sepíšeme protokol o nalezených vadách a nedodělcích a předáme jej developerovi nebo stavební firmě k odstranění. Na vyžádání přijedeme odstranění vad a nedodělků zkontrolovat. Pokud odstranit nepůjdou, můžeme asistovat u vyjednání slevy z kupní ceny.

Správa nemovitostí Brno

nemovitosti, správa nemovitostí, reality – Správa nemovitostí, domů, bytů, komerčních objektů v Brně i jinde v ČR, komplexní služby. Správa jednotlivých bytových a nebytových jednotek je určena pro majitele nemovitostí (bytů obchodních a kancelářských prostor), kteří nechtějí mít starosti s jejich správou.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.