+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plzeňské služby a.s.

Klíčová slova: Správa nemovitostí, rozúčtování tepla a vody

E-mail: info@plzenskesluzby.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2011

Popis: Společnost Plzeňské služby a.s. (do října 2006 Plzeňská distribuce tepla, a.s.) byla založena v roce 2000 jako výsledek projektu jednotné provozní distribuční společnosti s využitím provozně distribuční části společnosti Plzeňské teplárenské, a.s. ( PT, a.s.) V následujících letech zaznamenala společnost dynamický rozvoj a profilovala se společně s Plzeňskou teplárenskou, a.s. jako největší distributor tepla a teplé vody na území města Plzně. V roce 2006 došlo k odkoupení akcionářského podílu od soukromého vlastníka. Nyní vlastní 100 % akcií Plzeňská teplárenská, a.s. Nabízíme komplexní řešení v oblatech : VYÚČTOVÁNÍ SLUŽEB ( ENERGIÍ A MÉDIÍ ) SPRÁVY NEMOVITOSTÍ DISPEČINKU 24h VÝROBY ,ROZVODU A PRODEJI TEPLA PORADENSKÉ ČINNOSTI ( ENERGETICKÉ AUDITY ) Společně s PT, a.s. jsme největší distributor tepla a teplé vody na území města Plzně. Vlastní i svěřený majetek spravujeme na základě moderních standardů, při použití špičkových technologií, zařízení a komponentů pro systémy výroby, rozvodu tepla, správy nemovitostí či rozúčtování nákladů na vytápění a dodávku teplé vody. Dodávky tepla jsou řízeny a monitorovány prostřednictvím centrálního dispečinku, ( který je v současnosti nejmodernějším systémem v České republice. Rozsah provozovaného zařízení a objem prodaných GJ tepelné energie umožňuje společnosti generovat dostatečné prostředky pro rozvoj systému a udržení a rozvoj vysoce kvalitního personálu provozních techniků a obsluh. Společnost disponuje dostatečnou kapacitou pro převzetí, provozování a modernizaci tepelného zařízení jakéhokoliv rozsahu, případně pro realizaci připojení nových i stávajících budov a objektů na systém centrálního zásobování teplem. Plzeňské služby a.s. jsou schopny převzít nové zdroje do provozování, případně kompletní tepelné hospodářství měst a obcí a dostat je v krátké době na úroveň odpovídající evropskému

Web: www.plzenskesluzby.cz

Další související informace

Úklidová atechnika

profesionální čistící, mycí a úklidové prostředky, – Úklidová a čistící technika. V našem eshopu najdete profesionální čistící, mycí a úklidové prostředky, pomůcky, stroje, vysavače, čističe a příslušenství. Každý si jistě vybere z naší široké nabídky.

Správa nemovitostí online

správa nemovitostí, správa nemovitostí praha – V podstatě každou nemovitost je zapotřebí kvalitně udržovat a spravovat. Jestliže tak člověk anebo skupina lidí či nějaká společnost nečiní, dochází k tomu, že nemovitost postupně ztrácí ze svého původního vzhledu a postupně chátrá.

Načítání trvalo 2.9265 sekund.