+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poháry na zmrzlinu

Klíčová slova: zmrzlinové poháry, poháry na zmrzlinu

E-mail: zmrzlinovepohary@lepsipozice.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2011

Popis: Firma „Verro Glass“ je hlavním dovozcem gastro skla. Nabízí zmrzlinové poháry, poháry na zmrzlinu, sklo na dezerty, nebo třeba karty dezertů. V její nabídce najdete více než 200 různých modelů, se skladovými zásobami překračujícími 300.000 kusů.

Web: www.zmrzlinovepohary.cz

Další související informace

Gotik glas-nápojové sklo

skleničky, číše, poháry, karafy, půllitry – E-shop i kamenný obchod - repliky historického skla - skleničky, karafy, džbánky, číše a poháry na víno i medovinu, půllitry, tupláky, holby a korbele na pivo. Ruční práce - české výrobky. Originální dárky k jubileím, výročím, svatební dary, vánoční dárky, nebo jen tak pro radost.

Zmrzlinový stroj

zmrzlinový stroj, stroj na zmrzlinu, zmrzlinové s – Prodej, pronájem strojů na zmrzlinu. Záruční, pozáruční servis zmrzlinových strojů. Provádíme školení zákazníků na zmrzlinových strojích přímo v místě jejich bydliště, provozovny, nebo v naší prodejně. Zaškolení zdarma.

Penzion v Jeseníkách

Penzion Na Pekárně v Jeseníkách, ubytování Bělá – Penzion Na Pekárně nabízí levné celoroční ubytování pro 22 osob v horské obci Bělá pod Pradědem v samém srdci Jeseníků. Je vhodný pro rodinné i skupinové pobyty. Individuální stravu můžete připravovat sami, přivést si kuchaře nebo zajistíme plnou penzi. Penzion je z velké části zrekonstruovaný a situovaný v blízkosti lyžařských center a turistických tras Jeseníků. Nejbližší lyžařské centrum Filipovice je vzdálené pouhé 2 km s možností využití skibusu.

Načítání trvalo 2.5915 sekund.