+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PolyPLASTY s.r.o. - Diviz

Klíčová slova: plastový kanál, poklop kanalizační, plastový poklo

E-mail: jaros@polyplasty.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2008

Popis: Společnost vyrábí a prodává plastové vtokové mříže pro uliční vpustě a plastová víka šachetních poklopů z materiálu ROVASCO, sloužící jako náhrada za litinové mříže a poklopy. Ukládají do do standardních litinových či be-gu rámů.

Web: www.rovasco.cz

Další související informace

Plastové obaly - Dixi

plastové obaly, plastový obal, plastové lahve – Výrábíme plastové lahve, kanystry, soudky, tuby, dozy a speciální obaly na zakázku dle Vašich požadavků. Zpracujeme kompletní řešení od návrhu obalu či lahve až po její výrobu. Vyrábíme plastové obaly z materiálu PP,PE a PET pro potravinářství, vinařství, drogerii, bytovou chemii, kosmetiku, autokosmetiku, farmacii a pro mnoho dalších průmyslových odvětví. Máme zaveden systém jakosti ISO 9001/2008 a dbáme na vysokou kvalitu našich výrobků.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Plastové přepravky

Platová přepravka, plastová plata, plastový box – Sktránka popisujcí plastové přepravky, jejich užití v praxi. Najdete zde i základní obecná informace, jakou jsou nejčastější rozměry přepravek, atest na přepravu a uskladnění potravinářských výrobků. Na stránce jsou dále popsány i plastové palety, bedny a multiboxy.

Načítání trvalo 2.8673 sekund.