+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PolyPLASTY s.r.o. - Diviz

Klíčová slova: plastový kanál, poklop kanalizační, plastový poklo

E-mail: jaros@polyplasty.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2008

Popis: Společnost vyrábí a prodává plastové vtokové mříže pro uliční vpustě a plastová víka šachetních poklopů z materiálu ROVASCO, sloužící jako náhrada za litinové mříže a poklopy. Ukládají do do standardních litinových či be-gu rámů.

Web: www.rovasco.cz

Další související informace

Septiky

septik, septiky, plastový septik, plastové septiky – Tříkomorové plastové septiky firmy Vodní zdroje Ekomonitor spol s .r.o. Chrudim slouží k čištění odpadních splaškových vod malých zdrojů znečištění (rodinné domy, rekreační objekty apod.). Objednávejte u nás, nebo jen nezávazně poptejte.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 2.9293 sekund.