+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Portál pro výrobu iDílna

Klíčová slova: řezání laserem, řezání vodním paprskem

E-mail: info@idilna.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2011

Popis: Moderní cesta, k vytvoření vlastního specifického výrobku či náhradního dílu. Na základě výkresu či schématu vyrobíme požadovaný prvek z jakýchkoli dostupných materiálů. Vícekroková objednávka uživatele provede postupně volbou rozměrů, materiály, povrchem a ukončovacími úpravami.

Web: www.idilna.cz

Další související informace

Kovo Staněk - Tryskací za

tryskací zařízení, tryskací zařízení, řezání – Firma specializující na výrobu tryskacích zařízení. Firma specializující na výrobu tryskacích zařízení. Firma specializující na výrobu tryskacích zařízení. Firma specializující na výrobu tryskacích zařízení.

Řezání laserem

Řezání laserem, laser, řezání, ohýbání – Provádíme řezání plechů laserem na stroji AMADA LC 3015 X1 (ocel, nerez, hliník, mosaz) a CNC ohýbání na ohraňovacím lisu AMADA HFE 100-3. Dále provádíme: vrtání, závitování, svařování, frézování, soustružení, lakování a další konečné úpravy materiálu.

Zpracování plechu

Zpracování plechu, Ohýbání plechů, Řezání plazmou – Nabízíme veškeré zpracování plechu na nejmodernějších CNC strojích. Provádíme ohýbání plechů na ohraňovacích lisech, stříhání plechů a řezání plazmou. Mezi další služby patří zakázková kovovýroba. Zpracování plechu, ohýbání plechů, řezání plazmou.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.