+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prádelenská zařízení

Klíčová slova: Průmyslové pračky, žehliče, žehlící lisy.

E-mail: pradelnaipso@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2011

Popis: Zabýváme se prodejem, montáží a servisem prádelenských zařízení, strojů pro vybavení prádelen a zařízení pro chemické čistírny. Montáž a servis průmyslové, prádelenské a čistírenské techniky. Vybavení na klíč, průmyslové prádelny a čistírny včetně poradensvtí a projektu.

Web: www.pradelenska-zarizeni.cz

Další související informace

Lázně III v Karlových Varech

Lázně III,ubytování v Karlových – Hotel Lázně III se nachází v Karlových Varech a je druhým nejstarší m lázeňským domem ve městě.Hotel Lázně III nabízí ubytování o celkové kapacitě 68 lůžek ve 32 dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Do prostornějších pokojů lze přidat přistýlku. Všechny pokoje hotelu Lázně III jsou vybaveny sprchovým koutem, toaletou, telefonem s přímou volbou, televizí a ledničkou. Přístup do hotelové části je zajištěn jak centrálním schodištěm, tak i osobním výtahem.Hotel nabízí stravování, které je zajištěno v restauraci a nabízí studenou, teplou a minutkovou kuchyni.Hotel Lázně III v Karlových Varech poskytuje přímo v budově mnoho spa/wellness programů.

Penzion Ruprechtice v Meziměstí

Penzion Ruprechtice,ubytování v – Penzion Ruprechtice poskytuje několik forem ubytování a to s plnou penzí pro jednotlivce a rodiny a skupiny nad 10 osob, a levné ubytování bez stravy turistického typu i jako ubytovna pro dělníky. Penzion Ruprechtice nabízí 7 pokojů, s kapacitou maximálně 72 lůžek. Pokoje jsou různě velké a mají různý počet lůžek - Pokoj č. 4 má lednici a 2 - 4 lůžka, na dalších pokojích jsou 2 - 12 lůžek nebo 2 - 17 lůžek. Strava v penzionu je zajištěna formou plné penze. Snídaně, oběd, svačina, večeře. V budově penzionu je společenský sál.Dále je v Penzionu Ruprechtice jídelna s TV, k dispozici stolní tenis.

Horská Chata Picura v Horní Blatné

Horská Chata Picura,ubytování v Horní Blatné – Objekty se nachází poblíž hlavní silnice v Horní Blatné, cca 100m pod kostelem.Horská chalupa se čtyřmi pokoji a stylovou společenskou místností. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC. Ve společenské místnosti jsou krbová kamna, vybavená kuchyňská linka, TV se sateltním příjmem. Připojení k internetu navíc v každém pokoji. V chalupě je přístavek pro bezplatné uložení kol a lyží. Apartmán v rodinném domě: dvojlůžková ložnice, koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem, Sat TV, krbovými kamny a připojením k internetu. Možnost parkování u domu nebo na parkovišti přes ulici.

Načítání trvalo 0.0802 sekund.