+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pražírna 100% arabiky

Klíčová slova: pražírna kávy, pražírna výběrové kávy, pražírna

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2010

Popis: Považujete se za opravdového kávového nadšence? Chcete nabídnout svým hostům více, než dokáže klasický espresso kávovar? V tom případě Vám rádi představíme i alternativní metody přípravy kávy - právě u nich totiž vynikne prvotřídní chuť jednodruhových výběrových káv. Naším cílem je především zákazníkova maximální spokojenost. Kvalitní produkt a kvalitní zákaznická podpora je pro nás samozřejmostí. Ne nadarmo se totiž řídíme heslem: "Náš zákazník, náš pán".

Web: www.yakimacoffee.eu

Další související informace

Pražírna kávy Nižbor

Čerstvá káva, káva, Pražírna kávy, Nižbor, e-shop, – Dodáváme kávu přímo k Vám. Kávu pražíme na objednávku bez skladových zásob. Kávu po upražení necháme nezbytnou dobu uzrát a expedujeme přímo. Každý přítel dobré kávy má tak možnost ochutnat doopravdy čerstvě upraženou kávu ze všech produkčních oblastí světa. Máte možnost si navrhnout svoji vlastní směs kávy. Naprostá většina všech značkových káv které jsou na trhu je výsledek kombinace různých poměrů druhů kávy Arabica a kávy Robusta. Můžete být tvůrcem své vlastní směsi.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Kávovary-káva.cz

káva, kávovary, čaj, kávy, kávovar, čaje, espresso – Kávovary-káva.cz - prodej kvalitní kávy, kávovarů a čajů. Poskytování kávového servisu pro Vaši kancelář i domácnost. U nás naleznete širokou nabídku kávy té nejvyšší kvality, která je vždy čerstvá a za ty nejlepší ceny.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.