+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pražírna 100% arabiky

Klíčová slova: pražírna kávy, pražírna výběrové kávy, pražírna

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2010

Popis: Považujete se za opravdového kávového nadšence? Chcete nabídnout svým hostům více, než dokáže klasický espresso kávovar? V tom případě Vám rádi představíme i alternativní metody přípravy kávy - právě u nich totiž vynikne prvotřídní chuť jednodruhových výběrových káv. Naším cílem je především zákazníkova maximální spokojenost. Kvalitní produkt a kvalitní zákaznická podpora je pro nás samozřejmostí. Ne nadarmo se totiž řídíme heslem: "Náš zákazník, náš pán".

Web: www.yakimacoffee.eu

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Kávovary-káva.cz

káva, kávovary, čaj, kávy, kávovar, čaje, espresso – Kávovary-káva.cz - prodej kvalitní kávy, kávovarů a čajů. Poskytování kávového servisu pro Vaši kancelář i domácnost. U nás naleznete širokou nabídku kávy té nejvyšší kvality, která je vždy čerstvá a za ty nejlepší ceny.

Načítání trvalo 0.0989 sekund.