+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prezentačních systémy

Klíčová slova: Pop Up, Roll Up, banner, xbanner, tisk

E-mail: agency@nufix.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2010

Popis: Výroba profesionálních výstavních a prezentačních systémů (banner stojany, roll up systémy, pop up stěny, promo stolky, stojany na tiskoviny a ostatní zákaznické poutače) vhodné pro interiérové i exteriérové využití.

Web: www.prezentacnisystemy.com

Další související informace

Nufix - reklamní studio

Roll up, pop up, promostolek, banner, elbanner – Nabízíme souborné služby v oblasti grafického designu, tisku, firemní propagace a reklamní strategie. Naše společnost je také výrobcem profesionálních výstavních a prezentačních systémů a produktů na podporu prodeje.

Energie - plyn

plyn, dodavatelé plynu, zemní plyn – Snad nikdo není ochoten dobrovolně platit zbytečně vysoké faktury za elektřinu, plyn, teplo či vodu. Samozřejmě se nabízejí úspory v podobě kvalitního zateplení, koupě nových oken a dveří či moderních šetrných spotřebičů.

Svatební oznámení

svatební oznámení, svatba, tisk, oznámení, svatebn – Svatební oznámení - výroba svatebních oznámení, velké množství netradičních motivů, možnost zhotovení i z vlastní fotografie. Dále vyrábíme novoročenky, promoční oznámení, vizitky, různá blahopřání, pohledy a jiné tiskoviny.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.