+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodáreček dárky Ateliér

Klíčová slova: Foto,dárek,hrníček s potiskem,tričko,puzzle,potisk

E-mail: info@prodarecek.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2012

Popis: Českobudějovický obchod Prodáreček.cz je výjimečný svou šířkou nabídky. Nově otevřená prodejna v Č.Budějovicích na sídlišti Šumava, J.Opletala 20 (4dvory), nabízí i práce fotoateliéru a focení průkazových fotografií na řidičský průkaz, zbrojní pas, průkaz MHD, průkaz ČD, RYCHLO-PAS, fotku na klíčenku a další. Můžete vyzkoušet kvalitu našich služeb. Čeká Vás profesionálně odvedená práce! Soustředíme se také na vyrobu dárků a potisk dárkových předmětů, které udělají opravdovou radost. Výběr z fotodárků: Hrníčky bílé, hrnečky barevné a magické, trička bílé i barevné, puzzle až do velikosti 102cm X 78cm, pokladničky, pivní korbele, dlaždice keramické, kalhotky, pánské boxerky s potiskem v předu i vzadu, ručník, pivní tácek, podložka pod myš, klíčenka myš, klíčenka opice, klíčenka pes, Puzzle srdce, AL plechy, vizitky, medaile, ozdobné zástěrky na víno,polštářky a další. Poptejte u nás. Vycházíme vždy vstříc.

Web: www.prodarecek.cz/

Další související informace

Potisk triček

Potisk, trička, mikiny, oblečení, textil, praha – Nabízíme potisk triček sítotiskem. Dodáváme pánská i dámská trička s potiskem, reklamní textil a mikiny. Vyrábíme maturitní trička a polokošile, trika pro herní klany a absolventská trička. Další služby jsou tampontisk, termo transfér a potisk reklamních předmětů.

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Načítání trvalo 0.1811 sekund.