+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej - palivové dříví

Klíčová slova: dříví, dřevo, palivové dříví, palivové dřevo, krby

E-mail: SANTEE88@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2010

Popis: Naše firma se zabývá výrobou a prodejem palivového dříví a ostatních ekopaliv.Nabízíme dřevo jak měkké tak tvrdé vždy však za ty nejnižší ceny. Výhodou je i nejlevnější doparava v celé ČR avie 8prms pouhých 15 kč/km

Web: www.drevo.ilevnyweb.cz

Další související informace

PRESSBET s.r.o. - Krby

Krb, krby, krbové stavebnice, krbové vložky – Vyrábíme krbové stavebnice z přírodního pískovce, z umělého pískovce, z mramoru, typové krbové stavebnice i atypické krby, krbové sety, možnost provedení včetně montáže na klíč, důraz klademe na kvalitu a zároveň cenovou dostupnost.

Výroba a prodej dlažby

špalíková dlažba, dřevo, dub – Již v dávných dobách lidé využívali přírodní materiály jakožto jediné možné prostředky výstavby a zdokonalování svých domovů. Do nedávna jsme používali plastické hmoty nebo jinak vyrobené náhražky přírodních materiálů. Ale trend dnešní doby nás opět vrací k nenahraditelných přírodním materiálům ze dřeva, které je naším kvalitním obnovitelným zdrojem použitelným ke zkrášlení , užitku či na výstavbu našeho domova. Pokud si chcete přinést kus přírody do Vaší zahrady či domu, tak máme pro Vás jedinečnou nabídku luxusní špalíkové dubové dlažby, která plně nahradí do nynější doby používané betonové dlažby.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.