+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej prac. oděvů

Klíčová slova: pracovní oděvy, pracovní oblečení, firemní oděvy,

E-mail: admin@triangles.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2010

Popis: Firemní oblečení - výroba a prodej pracovního oblečení, uniforem a výstrojních součástí pro bezpečnostní služby, policii, hotely, kanceláře, školy, zájmové činnosti, speciální profesní oděvy.

Web: www.triangles.cz

Další související informace

Z masivu

masiv, dřevo, zahrada, altány, pergoly, lavice, – Unikátní zahradní a interiérový masivní nábytek a dřevěné konstrukce. Široký výběr z katalogu nebo výroba na míru. Dřevěný nábytek pro restaurace, hospody, bary a sídla firem. Schody, pergoly, altány, přístřešky, garáže, zábradlí, terasy a další speciality vytvořené na přání zákazníka.

Metal Exchange

metal, exchange, legury, – O nás Společnost Metal Exchange s.r.o. vznikla dne 18. Června 2007. Svojí činností navázala na předchozí roční působení v oblasti obchodu s feroslitinami, kovy železnými i neželeznými a jejich slitinami pod názvem fyzické osoby Tomáš Hradecký. Naše společnost se zaměřuje na dodávky legur pro slévárny a ocelárny v rámci států Evropské unie. Jednou z hlavních priorit je zvýšení podílu na tuzemskem trhu a navázání dlouhodobé spolupráce se stabilními obchodními partnery.Maximální kvalita dodaného zboží, rychlost a spolehlivost, jsou to, co si dovolujeme našim současným i budoucím partnerům nabídnout. PŘEDMĚT PODNIKÁNÍ: * - VELKOOBCHOD * - SPECIALIZOVANÝ MALOOBCHOD * - ZPROSTŘEDKOVÁNÍ OBCHODU A SLUŽEB * - TESTOVÁNÍ, MĚŘENÍ, ANALÝZY A KONTROLY * - NAKLÁDÁNÍ S ODPADY (vyjma nebezpečných)

Essens parfémy

Essens, parfemy, kosmetika, distribuce, – Staňte se členy ESSENS Klubu a nakupujte kvalitní parfémy a kosmetiku - vůně které znáte z parfumerií - za zlomek jejich ceny! ESSENS je společným výsledkem tvůrčí činnosti mnoha profesionálů v oborech výroby kosmetiky, výživových doplňků a síťového marketingu.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.