+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej prac. oděvů

Klíčová slova: pracovní oděvy, pracovní oblečení, firemní oděvy,

E-mail: admin@triangles.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2010

Popis: Firemní oblečení - výroba a prodej pracovního oblečení, uniforem a výstrojních součástí pro bezpečnostní služby, policii, hotely, kanceláře, školy, zájmové činnosti, speciální profesní oděvy.

Web: www.triangles.cz

Další související informace

Umělecké zpracování skla

vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, – Ateliér Sklo rejnok - výroba obrazů, zrcadel, pískovaného skla, plastik, vitráží, misek, vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, zrcadla, plastiky, skleněné plastiky. Naše firma se zabývá uměleckým zpracováním skla formou fusingu, pískování, broušení, tvorbou vitráží a skleněných plastik.

Z masivu

masiv, dřevo, zahrada, altány, pergoly, lavice, – Unikátní zahradní a interiérový masivní nábytek a dřevěné konstrukce. Široký výběr z katalogu nebo výroba na míru. Dřevěný nábytek pro restaurace, hospody, bary a sídla firem. Schody, pergoly, altány, přístřešky, garáže, zábradlí, terasy a další speciality vytvořené na přání zákazníka.

B.I.B. eurotechnika, s.r.

kávovary, výrobníky sódy, chladiče piva, káva, – Činnosť spoločnosti je v súčasnej dobe rozdelená do troch sekcií - výčapná a nápojová technika, gastrozariadenia a výroba nerezového nábytku, čo umožňuje dodávať zákazníkom služby „na kľúč“.

Načítání trvalo 0.1536 sekund.