+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projektová společnost

Klíčová slova: AdamPROJEKT, projekty, ortofoto, mapy lomů, stroje

E-mail: info@adamprojekt.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2010

Popis: Projektová a výrobní společnost pro průmysl. Mezi naše služby patří průmyslový servis, výroba a návrh strojů a konstrukcí, digitalizace map a výkresů a ortofoto. Dále se zaměřujeme na strojírenské výkresy, mapy katastru, modernizace výroby, zeštíhlování výroby, dokumentace, dopravníky, výběrové řízení.

Web: www.adamprojekt.cz/

Další související informace

CEE Machines

obráběcí, tvářecí, stroje, průmysl, cnc, frézka – Jiný pohled na obchod s obráběcími a tvářecími stroji. Zabýváme se prodejem obráběcích center, soustruhů, frézek, lisů, hoblovek, vrtaček, elektroerozivních strojů a mnoho dalšího. Navštivte naše stránky a přesvěčte se sami.

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Janošík okna, dveře

špaletová okna, historická okna, kastlová okna – Firma s dlouholetou tradicí a již 20 let působíme na popředí českého trhu ve výrově dřevěných oken a dveří. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěná eurookna, špaletová okna, vchodové dveře, balkonové dveře, ...

Načítání trvalo 0.2107 sekund.